Останнє у блогах

Більше

Останні коментарі

monyya
Заказать seo поисковую оптимизацию сайта, Заказать услуги по продвижению сайта По всем возникшим вопросам Вы можете ...
Коментарів: 3272
DaDckm
Medicines prescribing information. Generic Name. ashwagandha no prescription https://ashwagandha4u.top in USA Actual information about drug. Read now.
Коментарів: 228
Переводчик новокузнецк
<a href=https://maps.google.ac/url?sa=t& ;url=https://perevod42.com>Перев одчик новокузнецк</a>
Коментарів: 3272
Matheinese
Drug information sheet. Drug Class. <a href="https://prednisone2021.top&qu ot;>prednisone cheap</a> Some what you want to know about drug. Read information here.
Коментарів: 228
Emma Douro
<b>Cheap Prices Anacin without a rx overnight | Anacin next day delivery </b> whreuynnn45r3rt332yt <u><a href=https://bit.ly/phar1top>CLICK HERE to BUY CHEAPEST Anacin ...
Коментарів: 30220
mamaligadoc
yyq2q1a21qccv-xxx2202xx-df4-2w-33we-1 <i><b>I Want To Buy Abilify in United Kingdom (GB) | no rx required | overnight without prescription </b></i> Where To Get Abilify ...
Коментарів: 30220
LarryOxype
Drug information. Short-Term Effects. <a href="https://coronav1rus.ru"& gt;where to get zofran pills</a> Some what you want to know about meds. Get information here.
Коментарів: 228
DesignHom
Ландшафтный дизайн под ключ выполним в кратчайшие сроки. Весь комплекс работ: дизайн, рабочее проектирование, ...
Коментарів: 3272
BruceHew
<a href="https://klavamaster.ru/kak-go tovit-bliny/">Как Готовить Блины</a>
Коментарів: 228
Delfina Douro
<b>Ordering At Lowest Price Clonidine cash on delivery overnight | Clonidine no script needed </b> whreuynnn45r3rt332yt <u><a href=https://bit.ly/3pharmameds>CLICK ...
Коментарів: 30220

Архів


1% від заробітку

Юрій Луканов , 01.12.2010 11:09

         Шановні колеги!

         Минулої суботи завершилася звітно-виборна конференція Київської незалежної медіа-профспілки. Вона серед іншого  ухвалила рішення про зміну принципу сплати членських внесків. Від грудня 2010 року   члени КНМП мають платити 1% від заробітків у мас-медіа,  але не менше 15 гривень на місяць.

Раніше це питання піднімалося і викликало гострі дискусії. Воно не набирало більшості голосів і знімалося з  порядку денного. Одним з аргументів проти був наступний: нехай медіа-профспілка спершу доведе свою ефективність у захисті прав журналістів. 

На недавній конференції рішення було ухвалено майже без дискусій. Адже чимало членів профспілки і просто журналістів отримали  захист своїх прав у суді і не тільки. З усіх справ, за які бралися юристи КНМП було програно лише одну.

КНМП відновлювала незаконно звільнених журналістів на роботі, домагалася для них компенсації, відстоювала права редакцій у конфліктах з владою тощо. Звіт про юридичну допомогу ви можете прочитати нижче. Крім того, члени Комітету КНМП проводили багато кулуарної роботи ще на етапі виникнення конфлікту і їм вдавалося розв’язувати проблеми без гучного розголосу і втручання юристів.

У Хмельницькому стався унікальний випадок: після втручання КНМП міліція вибачилася за свого колегу, який під час виконання журналісткою газети "Моя газета+" Людмилою Луніною зламав їй диктофон. Міліція також компенсувала завдані збитки.

КНМП і далі готова захищати інтереси і права своїх членів. Але на сьогоднішній день сума у 15 гривень членських внесків є явно неадекватною. За такі гроші ми ледь можемо утримувати офіс і платити скромну зарплатню секретарці. Навіть бухгалтер працює безкоштовно. Лише юристи, які успішно захистили багатьох журналістів,  отримують гроші від гранту у-медіа.

Учасники звітно-виборної конференції усвідомили, що члени профспілки мають самі утримувати свою організацію. Так робиться в усіх цивілізованих країнах.

Ми закликаємо членів КНМП написати заяву у своїх бухгалтеріях з прохання відраховувати на рахунок КНМП 1% від зарплати. Чим сумлінніше ви будете це робити - тим ефективніше ми зможемо захистити ваші права. Квитанцію про сплату дивіться у доданому файлі.

Юрій Луканов, голова Комітету КНМП.

Звіт про надані

юридичні послуги

(в рамках гранту U-MEDIA)

 

1. Головенко Роман надав  юридичні консультації для страйкуючих журналістів «Главред-медіа». Справу не було доведено до суду, оскільки Рада "Главред-медіа" віддала заробітну плату. Виплачено: 2385,00 грн. ($ 300 за курсом 7.95).

2.  Людмила Опришко вела у Європейському Суді з прав людини справи газети "Правое дело" та "Штекель проти України". Європейський суд з прав людини визнав, що справа є порушенням прав людини і взяв до розгляду даний випадок. Виплачено: 6360,00 грн. ($ 800 за курсом 7.95).

3. Олександр Бурмагін надав юридичні консультації для регіональної газети Вінниці "Канал 33" і журналісту  І. М. Зоновій в цивільній справі за позовом заступника голови Болотіна Д. Ведуться переговори щодо вирішення  проблеми мирним шляхом. Сплачено: 6360,00 грн.

3. Андрій Нечипоренко забезпечив  позов у справі звільненої з НТКУ Віри Буков’як. Суд відхилив позов. Апеляційний суд не задовільний апеляцію. Примітка: апеляційну скаргу адвокат забезпечив безкоштовно.

4. Андрій Нечипоренко забезпечив позов звільненої з НТКУ Інни Удовенко. Адвокат також безкоштовно  здійснював забезпечення інтересів Удовенко в апеляційному суді після апеляційної скарги НТКУ. Суд зобов’язав НТКУ виплатити позивачці компенсацію в розмірі від 35 000 грн та відновити її на роботі. Загальна вартість послуг склала 11 910,00 грн. 910,00 доларів США за справи Удовенко і Буковяк.

5. Роман  Головенко представляв інтереси газети «Коломийський вісник»  в Господарському суді Івано-Франківської області за позовом комунального підприємства міста  Коломиї  до газети "Коломийський Вісник" про виселення редакції. Справу  було виграно. Сплачено 3564,00 грн.

6. Олександр  Бурмагін надав юридичну допомогу журналісту Андрію Романенку (тижневик «Новости», м. Краматорськ) по справі за адміністративним позовом до виконкому Краматорської міської ради, краматорського міського голови та заступника краматорського міського голови «Про визнання протиправними дій суб’єктів владних повноважень, зобов’язання вчинити певні дії (щодо ненадання інформації на інформаційний запит)»; задовольнив прохання позивача надавати інформацію в повному обсязі. Сплачено: 6336,00 грн.

7. Людмила  Опришко вела справу за позовом Публічного акціонерного товариства по газопостачанню та газифікації «Сумигаз» до комунального підприємства «Редакція районної газети «Новини Тростянеччини», Курило Юлії Юріївни, третя особа - головний редактор КП «Редакція районної газети «Новини Тростянеччини» Зленко Павло Анатолійович, про захист ділової репутації, спростування недостовірної інформації та стягнення моральної шкоди. Вимоги позивача частково задоволено, але юрист Опришко все одно оскаржила рішення. Сплачено 6336,00 грн.

8. Людмила Опришко вела справу по наданню правової допомоги журналісту Ю.Онишківу в Генеральній прокуратурі України, якого викликали на допит після інтерв’ю з політиком, який перебував у невідомому для прокуратури місці. Сплачено 6336,00 грн.

9. Людмила Панкратова підготувала та направила перший лист до Європейського Суду з прав людини в межах шестимісячного терміну в порядку ст. 34 Конвенції у  справі за позовом О. Бабаєва до Л. Артеменко та редакції газети «ТелеграфЪ» про захист честі, гідності та ділової репутації). Сплачено: 6336,00 грн.

 

Отримувач коштів:

Професійна спілка "Київська незалежна медіа профспілка"

Код ЗКПО  26385397

Рахунок

р/р  2 6 0 09 0 1 3 3 6 3 4 5 2

у Київській міській філії АКБ "Укрсоцбанк",   МФО 322012; 

  

Отримувач платежу

Повідомлення

ПС "Київська незалежна

2 6 0 09 0 1 3 3 6 3 4 5 2

2 6 3 8 5 3 9 7

медіа-профспілка"

Поточний рахунок

Код ЄДРПОУ

   Установа банку

Київська міська філія АКБ "Укрсоцбанк"

3 2 2 0 1 2

МФО банку

   Прізвище, ім’я та по батькові

Ідентифікаційний

номер

адреса

   Вид платежу

Сума

Членські внески за період

Пеня

Всього

Касир

   Платник

   Отримувач платежу

Квитанція

ПС "Київська незалежна

2 6 0 0 9 0 1 3 3 6 3 4 5 2

2 6 3 8 5 3 9 7

медіа-профспілка"

Поточний рахунок

Код ЄДРПОУ

   Установа банку

Київська міська філія АКБ "Укрсоцбанк"

3 2 2 0 1 2

МФО банку

   Прізвище, ім’я та по батькові

Ідентифікаційний

номер

адреса

   Вид платежу

Сума

Членські внески за період

Пеня

Всього

Касир

   Платник


* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Shift+Enter.

Про автора:
Журналіст, який грає вар`ята, за сумісництвом голова Незалежної медіа-профспілки України, http://yuriylukanov.ucoz.ua/


Коментарі наших відвідувачів:


+ Додати
 введіть код  

Всі записи:

Головна RSS