Останнє у блогах

Більше

Архів


Як Президент хоче спілкуватися з блогерами, ховаючись від них?

Павло Булгак, 24.02.2009 14:34

Щойно прес-секретарка Віктора Ющенка повідомила про "величезний прорив" у спілкуванні свого шефа з людьми Інтернету. Виявляється, Президент має намір відкрити свій блог у мережі Twitter.

За словами Ванникової, головна мета цього кроку - забезпечити комунікацію президента з громадськістю за допомогою зручних сучасних соціальних форм спілкування.

А тепер про сумне, дуже шкода що нашого Президента оточують некомпетентні люди. Оскільки відкриваємо Вікіпедію і бачимо - "На май 2008 года в Twitter было зарегистрировано 1 млн пользователей, в том числе 3000 русскоязычных."

Тобто команда Президента хоче щоб Ющенко комунікував аж з 3 тис. людей короткими фразами більшість з яких, знаючи Твіттер, є російськими громадянами. Для довідки СП - Твіттер цілком Західний ресурс, основна аудиторія якого це власники телефонів Блекберрі, і це аж ніяк не прості громадяни, а топ-менеджмент різних корпорацій.

Одним словом не більше ніж черговою "показухою", аж ніяк не направленою на відверте спілкування з Інтернет юзерами цю акцію назвати не можна. Це скоріше втеча Ющенка у блогосферу від блогерів.

А для того, щоб справді спробувати відверто поспілкуватися з українськими громадянами Інтернету, Президенту треба зробити дві прості речі. Перша - вибачитися за фактичне скасування онлайн-конференції з Інтернет користувачами. Його прес-службі вибачитися за відверту брехню щодо запитань, уже два місяці на УП вісить "Свобода слова по Ющенківськи", банер, що став символом зневажливого ставлення президента до українців Інтернету. Друге - відкрити свій блог у Живому Журналі - де на сьогодні є найбільше з усіх соціальних мереж україномовне і власне УКРАЇНСЬКЕ комьюніті.


* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Shift+Enter.

Про автора:
Політичний аналітик, член ревізійної комісії Київської незалежної медіа-профспілки.


Коментарі наших відвідувачів:


+ Додати
 введіть код  

Всі записи:

Головна RSS