Останнє у блогах

Більше

Архів


Перемагаємо разом з Іриною Геращенко

Юрій Луканов , 30.09.2010 17:38

            Найкращий піар це, коли ти зробив справу¸ про неї розповіла твоя прес-служба, а далі її передають з вуст у вуста. Так ось Ірина Геращенко, яка очолила парламентську Тимчасову слідчу комісію з перешкоджань свободі слова, робить дуже велику велику справу. Вона на повному серйозі, дуже ретельно збирає факти перешкоджання професійній діяльності. Вона просить грунтовнішого юридичного обгрунтування, щоб аргументи від журналістів звучали серйозніше. До речі, як мені відомо, ТСК працює без належних двох помічників, як це належить за законом, бо нема грошей в парламентському бюджеті.

            І ми вже відчули результати. Сьогодні мені зателефонувала журналістка з регіону (поки що не буду називати її ім’я), справою якої ми займаємося вже рік. На неї свого часу наїхали менти. КНМП  про це неодноразово розповідала у своїх прес-релізах і я згадував цю історію у виступах на парламентських слуханнях і по телебаченню. Ця журналістка з нашою допомогою виступала на засіданні Тимчасововї слідчої комісії. ТСК готувала документи по кожному випадку і по цьому в тому числі.

Так ось нарешті цій журналістці зателефонували менти, які перешкоджали її професійній діяльності, і запропонували вирішити питання миром, відшкодувати моральні і матеріальні збитки. Певна річ, в них не совість заговорила і не професійна честь. Вони просто зрозуміли, що на них насувається покарання.

            Отож, крапля за краплею камінь точить. Останньою краплею було засідання ТСК на чолі з Геращенко і зібрані й поширені нею метірали. Отож, будьмо наполегливі і ми переможемо.      


* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Shift+Enter.

Про автора:
Журналіст, який грає вар`ята, за сумісництвом голова Незалежної медіа-профспілки України, http://yuriylukanov.ucoz.ua/


Коментарі наших відвідувачів:


+ Додати
 введіть код  

Всі записи:

Головна RSS