Останнє у блогах

Більше

Архів


Навіщо священникам депутатство?

Зоя Казанжи, 29.09.2010 09:35

Я от собі думаю: а навіщо священнослужителі ідуть в депутати?

Агафангел, митрополит Одеський і Ізмаїльський, очолив список кандидатів в Одеську обласну раду. І його кандидатуру регіонали збираються ще висувати і по мажоритарному округу.

В тому ж списку кандидатів є ще один пастир  - єпископ Сергій Гроха.

А під номер 2 від регіоналів в Одеську міську раду йтиме ігуменія Серафима, настоятелька Свято-Архангело- Михайлівського жіночого монастиря.

Розумна, до речі, людина. Книжки пише,  серйозно вивчає історію православ’я. Навіщо їй потрібна ота мирська суєта суєт?..

А 30-річний нащадок головного «антимонополіста» країни Олексій Гончаренко відмовився від претензій на крісло одеського градоначальника. Що з дитиною робили, невідомо. Але щось там було. Бо після багатомісячних погроз на адресу чинного мера Гурвіца, після впевненості в тому, що лише він, Олексій Гончаренко, як найрейтинговіший кандидат, може перемогти мера Одеси, раптом, ховаючи очі, Олексій-молодший прийшов на партконференцію, старші товариші поплескали його по плечам, підбадьорили і записали кандидатом в обласну раду під другим номером. Зразу після митрополита Агафангела. Тепер у місті жартують - з нами Бог і Гончаренко!

Церква ж  відділена від держави.  Священнослужителі мають все-таки займатися духовними справами,  зцілювати людські душі. А вони одягають ризи і йдуть на тусівки, у ради, на збори партійного активу... Маячня у хворій країні.


* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Shift+Enter.

Про автора:
Медіатренер, власниця й директор креативного бюро «Жаба» (Одеса).


Коментарі наших відвідувачів:


+ Додати
 введіть код  

Всі записи:

Головна RSS