Останнє у блогах

Більше

Останні коментарі

Oscarluq
Medicament information. Short-Term Effects. <a href="https://fastpicc.ru"> fastpicc.ru</a> order claritin pills In the USA Best what you want to know about medicine. Read now.
Коментарів: 79
HaroldAlino
1XBET входит в число наиболее популярных в РФ букмекерских контор по ставкам на спорт. Сервис функционирует по ...
Коментарів: 2779
HaroldAlino
1XBET – одна из наиболее популярных в РФ букмекерских контор по ставкам на спортивные события. Площадка функционирует ...
Коментарів: 2779
Inga
<a href=https://kuban.photography/>ку ань фото</a>
Коментарів: 30100
HaroldAlino
1XBET – одна из наиболее популярных в РФ букмекерских контор по прогнозам на спорт. Сервис функционирует по лицензии ...
Коментарів: 2779
Borisyro
Pills information sheet. Brand names. In USA <a href="https://cymbalta2021.top" ;>cymbalta2021.top</a> cymbalta cheap Everything trends of medicine. Get information here.
Коментарів: 79
HaroldAlino
1XBET – одна из самых востребованных в России букмекерских контор по ставкам на спортивные события. Площадка ...
Коментарів: 2779
HaroldAlino
1XBET – одна из наиболее востребованных в России букмекерских компаний по ставкам на спортивные события. Площадка ...
Коментарів: 2779
HaroldAlino
1XBET входит в число самых востребованных в России букмекерских контор по ставкам на спорт. Сервис работает на ...
Коментарів: 2779
HaroldAlino
1XBET – одна из самых востребованных в РФ букмекерских компаний по ставкам на спортивные события. Сервис работает ...
Коментарів: 2779

Архів


Хам Янович ДАПАШЛІВИ

Зоя Казанжи, 24.09.2010 10:25

Найголовніша новина вчорашнього дня - під час візиту в Одесу прем’єр-міністр України Микола Азаров грубо «наїхав» на міського голову Едуарда Гурвіца. Під час зустрічі у театрі опери та балету один із керівників держави поділився з присутніми таким: «Я по вашему городу ехал, Гурвицу бы покраснеть надо. Запущенный город, такое впечатление, что в город вернулся как 50 лет назад! У нас 50 лет назад такие города были обшарпанные. Вот так меня везли вот этой дорогой».

Сказати, що цей перл викликав шок, не сказати нічого. Едуард Гурвіц, звичайно, спробував заперечити. Азаров його обірвав:  «Помолчи, помолчи пожалуйста! Успокойся! На посту ответственный человек должен обладать спокойствием. Вот я, например... Ты мне хамишь, а я спокоен!».

Вчора мережа Інтернет вибухнула скандальними заголовками про хамство Дапашліви. Місцевий  телеканал АТВ, що вже кілька років воює з мером не на життя, а на смерть,  в ефір передав наступне: «Город предстал перед председателем правительства таким же, как и полвека назад, разрушенным и заброшенным».

Ну що можна сказати на дурниці з приводу «разрушенного и заброшенного города»?

А як бути з тим,  що 26 травня 2010 року, розпорядженням Кабінету Міністрів України за № 1106, міста Донецьк, Одеса та Харків були визнані «кращими населеними пунктами по благоустрою і підтриманню громадського порядку»  серед міст I категорії (з населенням більше 500 тисяч чоловік)?  Одеса навіть отримала нагороду з цього приводу.

Підпис під кабмінівським розпорядженням стоїть саме Азарова. То що з цього виходить? Він теж, як це у них, у владі, прийнято, підписує, «нє глядя»? Чи, можливо, поїздка все-таки пов’язана з тим, що Азаров почав підпрацьовувати на підтанцовці у кандидата від влади Костусєва?  Ось що вчора сказав на телекамери Микола Азаров:  «Костусев сам одессит, и я знаю, что Алексей любит свой город. Я его знаю уже много лет, он наш народный депутат много лет, я много раз с ним общался и знаю, что он город свой любит. Скажем, этого чувства, наверное, достаточно, чтобы претендовать на эту должность (виділено мною - авт.). Второе, как профессионал, как управленец он работал достаточное количество лет председателем Антимонопольного комитета. Это серьёзная должность, ответственная должность. Это Министр, по сути. Мы его будем поддерживать. Когда речь идёт о моём однопартийце, мне проще решать эти вопросы. Потому что у нас, кроме административных, есть другие рычаги влияния. Я думаю, что он честный и порядочный человек, и я откровенно не сомневаюсь, что он победит на выборах мэра» (виділено мною - авт.).

Оце і є відповідь на питання, чому він сюди приїжджав.

До речі, візит Азарова почався з запізнення. Начебто літак зламався перед вильотом. І Азаров відмінив заплановану нараду з питань розвитку морської та портової галузі України.  Ну і справді, хіба ця тема у країні важливіша, аніж пряма агітація за провладного кандидата?!

Після візиту Азарова в Одесі сміються і кажуть, що справи у пана Костусєва і у Партії регіонів зовсім кепські, раз прийшлося «підключати» таку тяжку артилерію, і раз Хам Янович весь день так завзято лаявся.


* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Shift+Enter.

Про автора:
Медіатренер, власниця й директор креативного бюро «Жаба» (Одеса).


Коментарі наших відвідувачів:


+ Додати
 введіть код  

Всі записи:

Головна RSS