Останнє у блогах

Більше

Архів


Люди, люди, человеки!!!!

Наталя Красненкова, 20.09.2010 10:48

Когось ще цікавлять соціальни теми, бо дітей із синдромом Дауна не беруть вчитися до звичайних шкіл, їх не беруть в садки! Медперсонал пропонує батькам в пологових відмовялтися від таких малих, в 50% випадків так і стається! Цих дітей вважають розумово відсталими ,а це не так: вони можуть вчитися, працювати, одружуватися, та навіть народжувати дітей. Вони можуть багато, майже як і ми з вами, але за умов, якщо їм дозволять розвиватися! 
а у нас в Україні усе навпаки.

Запрошення для представників ЗМІ
Шановні журналісти,
Чи стали б ви журналістами, якби в дитинстві вас ніхто не вчив би читати та писати, а в школу вас би взагалі не приймали? Чи змогли б ви за таких умов отримати професію та жити сьогодні повноцінно?

 Запрошуємо вас на брифінг:

Тільки 1,5% дітей з синдромом Дауна відвідують загальноосвітні українські школи. Решта 4 тисячі дітей позбавлені такої можливості. Ким виростуть наші діти?  Захід відбудеться: 22 вересня о 10.15 в готелі «Братислава» (м. Київ, вул. Малишка, 1, ст. м. Дарниця)  
Тема: Доступ до освіти та необхідного медичного супроводу дітей с синдромом Дауна в Україні обмежений. Батьки та міжнародні фахівці б’ють на сполох. 

Учасники брифінгу: 
Сергій Кур’янов – Президент Всеукраїнської благодійної організації «Даун Синдром». 
Професор Сью Баклі – Директор науково-дослідних програм фонду Down Syndrome Education International (Великобританія), почесний професор факультету психології Портсмутського університета. Сью Баклі є одним з провідних дослідників у світі в галузі освіти та розвитку дітей із синдромом Дауна.
Філліп Меттіс – Ад’юнкт-професор Дитячої лікарні медичного Центра м.Цинциннаті, Огайо (США). Філ Меттіс багато років займається розвитком охорони здоров’я для людей із синдромом Дауна, є співредактором книги "Медична та хірургічна допомога дітям із синдромом Дауна - Посібник для батьків". Він також є членом-засновником Міжнародної медичної групи з питань синдрому Дауна та членом Американської медичної групи з питань синдрому Дауна.

Брифінг відбудеться в рамках міжнародної конференції «Задоволення потреб людей із синдромом Дауна: поліпшення здоров’я, освіти і якості життя», на якій розглядатимуться питання необхідності запровадження дошкільної та шкільної освіти та надання спеціальних медичних послуг для дітей з синдромом Дауна. 

Журналісти можуть поспілкуватися також із: 
Френком Баклі – Виконавчим директором Міжнародного фонду сприяння освіті людей із синдромом Дауна (DownSyndrome Education International) та іншими спікерами брифінгу в приватному порядку. Просимо повідомити про таку необхідність заздалегідь. 

Відкриття конференції відбудеться в готелі «Братислава» 22.09 о 9.30. До участі в ній запрошені: Міністр охорони здоров’я України З. Митник, Міністр освіти і науки України Д.Табачник, керівники недержавних громадських організацій, провідні медичні спеціалісти та педагоги, батьки. 

По закінченню брифінгу журналісти можуть відвідувати сесії конференції.

За додатковою інформацією та з питань акредитації
звертайтеся будь ласка до:
Прес-секретаря Наталії Красненкової за телефоном +38 (067) 465 54 26 або за адресою krasnenkova@downsyndrome.org.ua

Тетяни Михайленко за телефоном +38(066) 487-57 03 або за адресою tmykh@downsyndrome.org.ua

Всеукраїнська Благодійна Організація «Даун Синдром» є національним об’єднанням для людей із синдромом Дауна та їх сімей. ВБО «Даун Синдром» (www.downsyndrome.org.ua) була заснована у 2003 році батьками дітей з генетичними відхиленнями. На сьогодні членами організації є 520 сімей по всій Україні. Основна мета організації – надання підтримки дітям з генетичними відхиленнями, підтримка їхніх сімей, підтримка таких людей в реалізації їхніх прав на повноцінне життя у суспільстві.

ВБО «Даун Синдром» розпочинає трирічний проект розвитку за підтримки з боку програми Корпоративної соціальної відповідальності компанії EDB, однієї з провідних європейських ІТ компаній. В цьому проекті ВБО «Даун Синдром» та EDB працюють в тісному партнерстві з Down Syndrome Education International, провідним світовим благодійним Фондом сприяння розвитку освіти для людей із синдромом Дауна, щоб забезпечити вдосконалення консультативних, інформаційних, освітніх послуг та підтримки для людей із синдромом Дауна та їх сімей по всій Україні.

Нещодавно в Росії вийшла в прокат стрічка із іспанським актором Пабло Пінеда - людиною із Синдромом Дауна, який отримав вищу освіту та викладає. Цікаво, чи зможуть колись викладати й наші молоді люди із 47-ю хромомсомою? 
сюжет ОРТ про стрічку тут http://www.youtube.com/watch?v=7sPNqNyOB_8


* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Shift+Enter.

Про автора:
Керівник департаменту медіа- й інформаційних технологій Комунікаційної групи ПРТ, керівник проектів


Коментарі наших відвідувачів:


+ Додати
 введіть код  

Всі записи:

Головна RSS