Останнє у блогах

Більше

Архів


Найгірше рабство -- це те, яке в голові

Марія Дмитрієва, 10.08.2010 12:52

Чешские парламентерши сфотографировались для календаря

Як вони самі кажуть, "Женское влияние в политике растет. Почему бы не показать, что мы так-же женщины, которые не боятся быть сексуальными?" - говорит Маркета Реедова (Marketa Reedova), 42-х летняя кандидат на пост мэра Праги от партии Публичные Дела (Public Affair).

Яна Паризкова (Jana Parizkova), руководит отделом общественного мнения партии Публичные Дела, мисс Ноябрь

Решта ненабагато кращі.
І контрапункт до чеських парламентарок -- вітчизняні стриптизерки.
За посиланням кілька фото, які на роботі краще не дивитись. І вдома теж. щоб не вивернуло. А отут -- більше фото на офіційному сайті клубу Патіпа. називалося це дійство "Sex & Sado". Посилання на цей альбом висить на отакому фото:

 Sex & Sado


І я не знаю, хто в мене виклика більшу огиду -- власники цього закладу (жирні шовіністичні свині, котрим місце на ліхтарі в пеньковій краватці), виконавиці цього дійства (справжні професіоналки своєї справи, хто б сперечався) чи глядацька аудиторія, котра життєрадісно шкіриться на всі 32 -- як хлопи, так і дівчата -- споглядаючи, як жінки принижують себе в них на очах.
І той факт, що стриптизеркам за це платять, суті не міняє.
До речі, зауважте -- жодного стриптизера з феєрверком у дупі чи намистом у прутні ви тут не побачите.
Як правильно каже Олена Гапова, у пострадянських країнах за свободу чомусь вважають можливість публічного безсоромного споживання сексуалізованого жіного тіла -- і приниження жінок.

І жодна -- ЖОДНА! -- жіноча організація не протестує. бо нашо.

зі.
В коментарях на Рагу.лях народ розповіда, що подібних викрутасів собі дозволяє чимало столичних закладів -- топлес офіціантки і все таке. 
Дайте мені інший глобус. І іншу Україну.
Ту, де жінок не зводять до м"яса.


* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Shift+Enter.

Про автора:
Феміністка, атеїстка, українська націоналістка. за фахом лінгвіст, за покликанням перекладач. живу переважно в Інтернеті, зокрема, у Живому Журналі.


Коментарі наших відвідувачів:


+ Додати
 введіть код  

Всі записи:

    Головна RSS