Останнє у блогах

Більше

Останні коментарі

Guestupdal
<a href=" https://luzah.info/high-school-hook-up-j ava-320x240/ ">high school hook up java 320x240</a> <a href=" https://luzah.info/anatomy-of-dating/ ">anatomy of ...
Коментарів: 88802
Guestupdal
<a href=" http://luzah.info/iphone-dating-app-for- android/ ">iphone dating app for android</a> <a href=" http://luzah.info/dating-someone-while-l iving-with-ex/ ">dating ...
Коментарів: 88802
Guestcoest
<a href=" https://jyrit.info/dating-hardwood-floor s/ ">dating hardwood floors</a> <a href=" https://jyrit.info/fifty-shades-of-grey- actors-dating/ ">fifty shades of ...
Коментарів: 88802
Guestcoest
<a href=" http://luzah.info/matchmaking-ohne-russe n/ ">matchmaking ohne russen</a> <a href=" http://luzah.info/free-couple-dating-web sites/ ">free couple dating websites</a> ...
Коментарів: 88802
Guestcoest
<a href=" https://jyrit.info/friendly-dating-meani ng/ ">friendly dating meaning</a> <a href=" https://jyrit.info/wizkid-and-tiwa-datin g-rumors/ ">wizkid and tiwa dating ...
Коментарів: 88802
MarkFup
работа РІ Р°СЂС…Р°РЅРіРµР»СЊС РєРµ РІ декрете <a href="http://success777success.com# ">взять ипотеку ...
Коментарів: 80
Guestupdal
<a href=" https://luzah.info/geothermal-hook-up/ ">geothermal hook up</a> <a href=" https://luzah.info/tires-wont-hook-up/ ">tires wont hook up</a> <a href=" ...
Коментарів: 88802
Guestcoest
<a href=" http://luzah.info/castle-dating-from-159 4/ ">castle dating from 1594</a> <a href=" http://luzah.info/zodiac-signs-dating-ap p/ ">zodiac signs dating app</a> ...
Коментарів: 88802
Guestupdal
<a href=" https://luzah.info/virgo-man-and-pisces- woman-dating/ ">virgo man and pisces woman dating</a> <a href=" https://luzah.info/dating-simulators-lik e-ariane/ ">dating ...
Коментарів: 88802
Guestupdal
<a href=" http://luzah.info/este-haim-hozier-datin g/ ">este haim hozier dating</a> <a href=" http://luzah.info/taraji-penda-henson-da ting/ ">taraji penda henson dating</a> ...
Коментарів: 88802

Архів


Бидло на сторожі Президента

Олександр Михельсон, 30.07.2010 10:10

Про Олега Шинкаренка – того самісінького блогера, якого СБУ запідозрила ледь не в підготовці замаху на улюбленого нашого Віктора Федоровича Януковича – написано вже чимало, і то за два дні.

 

Сама лише ТК вже писала двічі: у статті Ігора Розкладая (як завжди, інформативній), та в блозі Отара Довженка (як завжди, життєствердному).

 

У мене ця ситуація теж викликала купу думок, але найдалекосяжніші з них ще належить старанно сформулювати. Поки ж поспішаю поділитися моментом, який мене вразив найпершим.

 

Момент дуже простий: з україномовним Шинкаренком – котрий, до речі, переїхав до Києва з Запоріжжя – протягом двох днів спілкувались кілька представників столичних правоохоронних органів. Проте ніхто з того бидла спілкуватись українською чи то не вмів, чи то не хотів.

 

Про це мені в телефонній розмові розповів сам Шинкаренко. Для протоколу: розповів тому, що я його спитав. І навіть мені, людині з потужною уявою, ніяк не вдається уявити причин, через які він би збрехав.

 

За його словами, СБУшники, що прибули до нього в четвер, «іноді вставляли в мову українські слова». А вже слідчі прокуратури (в пятницю розмовляли з ним аж двоє слідчих) українських слів не вживали взагалі.

 

Очевидно, я мушу пояснити, чому отак нахабно називаю цих людей бидлом. Будь ласка: бидлом – тобто інтелекутально відсталими та морально ницими істотами – я їх називаю свідомо.

 

Вся річ у тому, що державний службовець в Україні повинен, серед усього іншого, вміти дві речі. Він повинен тямити державною мовою – це за законом. І він повинен, по можливості, спілкуватись із громадянами тією мовою, якою легше спілкуватись їм самим. Це – за мораллю.

 

Саме тому особисто я, наприклад, завжди з розумінням ставився до чиновників, котрі на запитання російською, чи там кримськотатарською, відповідають тією ж російською (кримськотатарською). Що зрозуміліша держава громадянам, то краще і для держави, і для громадян.

 

Але у випадку з Шинкаренком ми маємо дещо іншу картину: або чиновники, що з ним спілкувались, не знали української, або принципово не хотіли нею розмовляти.

 

В першому випадку вони – порушники закону. Точніше, порушники закону ті, хто їх узяв на роботу. В другому ж випадку вони – щонайменше ниці типи, котрі плювати хотіли на «простих» громадян.

 

В обох випадках вони – бидло. Або як люди розумово недорозвинені – бо розумово розвинена людина після всього того навчання, яке повинні проходити співробітники СБУ та прокуратури, просто не може не знати української. Або як просто хами – тобто бидло з морально-психологічної точки зору.

 

Така от сумна картина.

 

Звичайно, я в жодному разі не вважаю, що подібне бидло складає більшість у наших славетних правоохоронних органах. Більше того – я цілком упевнений у зворотньому!

 

Але на місці п. Шинкаренка я, їй-же Богу, вимагав би перекладача.

 

Не з якихось там «націоналістичних почуттів», ні. А просто тому, що коли хтось садовить бидло на посади – то хтось має й ставити його на місце :)


* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Shift+Enter.

Про автора:
Публіцист.


Коментарі наших відвідувачів:


+ Додати
 введіть код  

Всі записи:

Головна RSS