Останнє у блогах

Більше

Архів


Путін vs тьотя Мотя :)

Олександр Михельсон, 27.07.2010 17:49

Все-таки я – щаслива людина. Адже новина не лише про байк-шоу в Севастополі, але й про Історичний Проїзд Голови Уряду Російської Федерації Владіміра Путіна на Триколісному Мотоциклі – коротше, обидві ці непересічні новини мене благополучно оминали аж до початку робочого дня понеділка.

 Проте є, є ще журналісти, котрі, як у відомій старовинній пісні, готові скількись там діб «не спать ради нескольких строчек в газете». І завдяки їм можна, ще навіть не доїхавши до робочого місця, побачити заголовок на газетній розкладці в метро – мовляв, Путін може не тільки на байку (кататися), а й навіть українською (говорити)!

 Ну, що. Особисто я взагалі-то ні на мить не сумнівався, що прем’єр-міністрові великої держави цілком під силу вивчити два слова спорідненою мовою (два – бо «байк» слово аж ніяк не українське). Скажу більше: враховуючи досвід роботи Владіміра Владіміровіча за часів СРСР, я не можу виключити, що за потреби після кількох місяців занять він взагалі легко говорив би українською. З будь-яким регіональним акцентом, на вибір.

 Це ж не Микола Янович Азаров, наприклад.

 Відтак нічого особливого начебто не сталося. І все ж таки коли-небудь, браття, ці золоті слова пана Путіна ще увійдуть в історію. Як-не-як – перший за новітніх часів публічний доказ того, що навіть найщиріший російський патріот, більше того – російський націоналіст, цілком може зв’язати два слова українською мовою. І ні з ним від того, ні йому за це нічого не буде.

  Невже й безсмертна тьотя Мотя з Курська коли-небудь стане неактуальною?! :)


* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Shift+Enter.

Про автора:
Публіцист.


Коментарі наших відвідувачів:


+ Додати
 введіть код  

Всі записи:

Головна RSS