Останнє у блогах

Більше

Архів


Громадська анафема і ай-ай-ай

Юрій Шеляженко, 23.06.2010 23:07

РЕДАКЦІЯ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ГАЗЕТИ "ПРАВДОШУКАЧ"

Вих. № 3172 від 23 червня 2010 року

Редакція газети "Вечірні Вісті"

Копія: Комісія з журналістської етики

Щодо безглуздого патякання так званої "Комісії з журналістської етики"

Цей чудовий київський вечір, коли душа прагне вийти на балкон з пляшкою вина і томиком Марка Твена, глянути на місто з багатоповерхової висоти своєї морально-етичної колокольні, забути у затишку про буденні турботи, згадати вічне, перечитати класичне оповідання "Журналістика в Тенесі" - на жаль, був зіпсований звісткою про нову дурничку від групи етичних профанів та квазі-"авторитетів", яких корифей совєцької компартійної агітки Володимир Мостовий завербував у лави свого маргінального угруповання під пафосним слоганом "Комісія з журналістської етики".

Висловлюю щире співчуття журналісту редакції газети "Вечірні Вісті" Наталії СИДОРОВІЙ, що стала жертвою "пропісочування" в цьому "парткомі" (хоча, з огляду на реальну чисельність фан-клюбу, "комісія" не може претендувати навіть на юрисдикцію колгоспу).

Це ганебне рішення самозваної етичної інквізиції, як і багато інших кляуз "комісії", дискредитує саме поняття журналістської етики.

"Комісія" знову підкреслює, що її не цікавлять факти - а етика ніколи не базувалася на формалізмі, тільки єзуїтське лицемірство шукає формальні зачіпки для "осуду" інакомислячих.

"Комісія" знову підкреслює, що журналіст не може відстоювати власний погляд на конфлікти - а відтак, "комісія" продовжує топтати й шельмувати жанр публіцистики, право журналіста на власну думку, гарантоване статтею 34 Конституції України.

"Комісія" знову вимагає від журналіста затримувати публікацію, очікуючи (довго або нескінченно довго) на коментар об’єкта критики - замість реалізації права на відповідь.

На щастя, Печерський районний суд міста Києва давно дав правову оцінку пасквілям Мостового і Ко: це всього лише оціночні судження. Тобто, безвідповідальний стьоб, що не має жодного юридичного значення і неосудний, як маячня Наполеона з шостої палати.

Редакція газети "Правдошукач" оголошує громадський осуд Комісії з журналістської етики, а також громадську анафему і громадський ай-ай-ай.

Анафема оскарженню не підлягає.

З повагою до справжніх принципів журналістської етики, які плюндрує "Комісія з журналістської етики",

Редактор газети "Правдошукач" Шеляженко Ю. В.


* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Shift+Enter.

Про автора:
Редактор газети «Правдошукач».


Коментарі наших відвідувачів:


+ Додати
 введіть код  

Всі записи:

Головна RSS