Останнє у блогах

Більше

Останні коментарі

Архів


Чому досі не звільнений Стороженко?

Павло Булгак, 25.05.2010 13:04

Коли слова в діях влади розходяться з ділом – це найкраща ілюстрація сутності тих, хто стоїть біля керма країни.

Особливо останнім часом розходяться з ділом - слова влади про захист свободи ЗМІ і журналістів.

«Репортери без кордонів» вже ловили на невідповідності тверджень президента Януковича, висловлених у Парламентській асамблеї Ради Європи, реальній ситуації зі свободою слова в Україні.

Не виділяються послідовністю в цьому питанні і підлеглі Януковича. Наприклад, місяць тому 29 квітня 2010 року віце-прем’єр Володимир Сівкович дав доручення меру Києва звільнити чиновника КМДА Володимира Стороженка, який викинув у смітник мікрофон журналіста СТБ.

«Відбулося засідання по Стороженку. Я дав доручення (Черновецькому) його звільнити», - сказав Сівкович.

Однак якщо вірити офіційному порталу КМДА – одіозний Стороженко досі спокійно працює, тим самим даючи повні підстави іншим чиновникам діяти так само з журналістами як і він. Адже вони бачать, що такі дії залишаються безкарними, навіть попри вимоги найвищих урядовців звільнити чиновника.

Чом досі не звільнений Стороженко, хоча вже пройшов цілий місяць?

Водночас,  чим далі тим більше закручуються гайки для ЗМІ в регіонах. Новопризначені губернатори давлять адмінресурсом неугодні газети, та масово закривають неугодні передачі.

Так надходять сигнали, що лише за останній тиждень з ефіру Дніпропетровської  облдержтелерадіокомпанії (51-канал), без пояснень, було знято аналітичні програми «Тема тижня», «Аргументи «За» і «Проти»». Ці програми працювали як дискусійні майданчики і давали можливість висловлюватися не лише владі, але й опозиції.

Водночас у Закарпатській області головного редактора незалежної газети «Місцевий Час» почали тягати до міліції по відновленій сьогодні сфабрикованій проти нього в часи режиму Кучми кримінальній справі.

У Кіровоградській області - Олександрівською  райдержадміністрацією запроваджена цензура відносно районної газеті «Вперед». Головного редактора цієї газети попереджено про те, що критичні матеріали на адресу влади забороняється друкувати.

Також стало відомо, що в Черкаській області за вказівкою губернатора було закрито міську газету «Корсунь».


* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Shift+Enter.

Про автора:
Політичний аналітик, член ревізійної комісії Київської незалежної медіа-профспілки.


Коментарі наших відвідувачів:


+ Додати
 введіть код  

Всі записи:

Головна RSS