Останнє у блогах

Більше

Архів


Ганна Герман помиляється

Юрій Шеляженко, 05.05.2010 23:06

Із цікавістю прочитав інтерв’ю Ганни Герман. Добре те, що вона не проігнорувала провідне фахове видання журналістів. Погано те, що це інтерв’ю - справжній шедевр "двоємислія" та перекручування фактів.

Мене як голову ревізійної комісії Київської незалежної медіа-профспілки найбільше обурила оця нісенітниця:

- Чи отримали ви звіт від медіапрофспілки про кошти, які ви декілька років тому перерахували на зарплату журналістів газети «Без цензури»?

- Я досі чекаю від медіапрофспілки звіту, як вони використали гроші, які ми перерахували їй із різних організацій для оплати зарплати журналістам газети «Без цензури». До мене тоді, у 2007 році, приходила Михайлина Скорик і питала: що нам робити? Я кажу дуже просто: зараз ми знайдемо ці гроші. Подзвонила Андрію Клюєву, і ми за два дні перерахували КНМП 200 тисяч гривень, за це мене виключили з профспілки. Мало того, що вони не заплатили тим людям грошей, ще й досі не відзвітували, куди їх діли.

Або Ганна Герман усвідомлено бреше, або щиро помиляється.

По-перше, благодійні пожертви у КНМП витрачаються прозоро. ТК мала нагоду переконатись в цьому під час власного розслідування. Тим людям, для яких призначалися, гроші були заплачені в повному обсязі.

Ревізійна комісія КНМП неодноразово доповідала про використання цих коштів Конференції профспілки, на яку запрошуються всі члени КНМП.

Всі звітні документи є в нашому архіві. Копії узагальнених звітів роздавалися всім, хто приходив на Конференцію.

Якщо член КНМП Ганна Герман не приходила на Конференцію, ніхто їй не винний, що вона не отримала доступного кожному члену профспілки звіту. Як і будь-який член профспілки, вона може отримати звіт про використання її благодійної пожертви від ревізійної комісії КНМП.

По-друге, щодо так званого виключення Ганни Герман з профспілки. Це, наскільки я розумію, просто не відповідає дійсності.

Рішення Комітету КНМП про прийняття Ганни Герман до профспілки на разі є діючим, а тодішня спроба керівних органів НМПУ самовільно скасувати рішення комітету КНМП про прийняття до лав профспілки Ганни Герман є незаконною.

До речі, новину про нібито виключення Ганни Герман з КНМП поширював пан Андрій Лаврик, який згодом написав ряд текстів наклепницького характеру, спрямованих на поглиблення розколу у профспілковому русі журналістів.

В зв’язку з членством Ганни Герман в КНМП, втім, є ряд питань. З переходом на державну службу (причому на посаду не у ЗМІ) вона, можливо, повинна підтвердити, що бажає залишатись членом КНМП. Вона не може при цьому бути роботодавцем (тобто, якщо в її функції в АП входить робота з кадрами, це означає припинення членства у КНМП на час роботи у АП). Є також питання зі сплатою членських внесків. Однак, думаю, враховуючи заслуги пані Герман перед профспілкою, Комітет міг би за її заявою ухвалити рішення про звільнення її від сплати членських внесків.

В будь-якому разі, особисто я вважаю Ганну Герман як мінімум почесним, а може, й дійсним членом КНМП. Я б запропонував керівним органам КНМП визначитись з цим питанням на найближчому засіданні Комітету.

Втім, пані Герман має бути готовою до того, що у разі, якщо чутки про "темники" підтвердяться, профспілка може її виключити.

Бажаю пані Герман плідної роботи на благо України в команді Президента України Віктора Януковича. 

P. S. все, викладене вище, є моєю особистою думкою. Жоден зі статутних органів КНМП поки не ухвалював ніяких рішень щодо реагування на інтерв’ю Г. Герман.


* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Shift+Enter.

Про автора:
Редактор газети «Правдошукач».


Коментарі наших відвідувачів:


+ Додати
 введіть код  

Всі записи:

Головна RSS