Останнє у блогах

Більше

Архів


Показові рефлекси

Сергій Мамаєв, 26.04.2010 12:21

Інколи вистачає одного руху, одного вчинку, що б все стало зрозуміло. Для Ющенка показовою була реакція на розслідування дорогих цяцьок сина. Віктор Федорович показав себе у всій красі в минулий вівторок.

Справа, навіть, не в "харківських" документах. Адже, здається, після багаторічного маніпулювання законами і Конституцією, цю країну вже ні чим не здивуєш.

Обурила, але точно, не здивувала реакція влади на ДТП за участю президентської швидкої.  Реакція була у тому, що ніякої реакції не було. Адже розповіді про те, що "швидка" - не президентська, що водій не послухав регулювальника тощо, не витримують, навіть, найпростішої перевірки.

Ніхто від влади не цікавиться життям низів. Їм давно все одно, що відбувається за склом броньованого автомобіля. Не дивно те, що і колишня влада, а тепер - опозиція, реагує так само. Рефлекси однакові.

Те, що представник від влади не запропонував допомогу родичам ні в чому не  винних пасажирів - не дивує. Але погано те, що не дивує і відсутність хоча б просто пропозиції про допомогу від колишнього президента, прем’єра, голови ВР. Невже важко було під’їхати, зателефонувати абощо? Мітинги - важливіше.

 І це також, дуже показово.


* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Shift+Enter.

Про автора:
Керівник редакції інформаційно-аналітичних програм телеканалу TV5 (Запоріжжя)


Коментарі наших відвідувачів:


+ Додати
 введіть код  

Всі записи:

Головна RSS