Останнє у блогах

Більше

Останні коментарі

UaZy.mxtf
Сериалы и фильмы онлайн http://bitly.com/2Xa3fZb - Бумажный дом все серии, новый сезон Наслаждайтесь просмотром сериала
Коментарів: 95161
RtWi.tqpi
СЕРИАЛ! Все серии, сериал. http://bitly.com/2WHaM2C - Ривердэйл смотреть сериал все серии подряд Выбор серии. 1-2 серия, 3-4 серия.
Коментарів: 19791
WuDc.gaux
все серии подряд. HD. http://bitly.com/3dYLWBo - Содержанки все серии, новый сезон Смотреть онлайн сериал
Коментарів: 19791
WhKt.asku
Смотреть онлайн сериалы в хорошем качестве http://bitly.com/36bC04y - Сверхъестественное сериал (сериал 2020) все серии подряд
Коментарів: 19791
OwMl.exdg
Сериалы и фильмы онлайн http://bitly.com/2WHaM2C - Ривердэйл сериал онлайн Смотреть сериал Все серии подряд.
Коментарів: 19791
CsAq.xgge
все серии подряд. HD. http://bitly.com/3g2EWVS - Ходячие мертвецы смотреть сериал все серии подряд Выбор серии. 1-2 серия, 3-4 ...
Коментарів: 95161
RlGq.otbm
2020 Все Серии Подряд смотреть онлайн в хорошем качестве http://bitly.com/2z7HfGo - Теория большого взрыва сериал все серии ...
Коментарів: 95161
ZnXo.xdei
Смотреть онлайн сериалы в хорошем качестве http://bitly.com/2z7HfGo - Теория большого взрыва смотреть все серии подряд. ...
Коментарів: 19791
PnPr.fuhl
Смотреть онлайн сериал http://bitly.com/3g2EWVS - Ходячие мертвецы онлайн все серии подряд. HD.
Коментарів: 19791
GmRq.ttho
СЕРИАЛ! Все серии, сериал. http://bitly.com/2LH8I4G - Чужестранка онлайн Выбор серии. 1-2 серия, 3-4 серия.
Коментарів: 95161

Архів


Ой, лишенько, люди! Путин простудился

Віталій Мороз, 21.04.2010 13:15

І про це нам усім потрібно знати. Щонайменше так вважає Корреспондент. Новина, викладена на сайті Корра, вже заскріншотена не одним журналістом як приклад низьких стандартів новин.

Корреспондент далеко непоганий сайт. Свідченням цього є їхнє бажання постійно удосконалювати сервіси. Під час навчання з нових медіа, постійно показую журналістам зміни, які впроваджує Корр.

Сьогодні редактори сайту оновили систему коментування - читачі можуть голосувати за коментарі, тим самим «топлячи» негативні коментарі, і «виштовхуючи» нагору якісні коментарі. Це великий плюс.

Водночас, ще більш просунутим було б введення бодай для частини контенту принципу «читачі голосують за новини». Очевидно, цей принцип не може бути повністю застосований до сайтів новин, де оперативність інформації - чи не головний з  критеріїв роботи.

Але ідея новин, в які зацікавлені саме користувачі, а не редактори (вперше це запустив digg.com), дозволяє побачити прірву між тим, що нам розказують про простуди путіних, і що цікавить самих користувачів. У Корреспондента, правда, є рубрика Популярні - новини, сортовані за кількістю коментарів і поширених лінків.

 

Повертаючись до Путин простудился, спробуємо трохи пофантазувати, які ж мотиви були у редактора, що поставив цю «нульову» новину на сайт:

-  таємний знак Януковичу, аби той найпершим з усіх лідерів пост-совка направив васального листа з побажанням швидкого  одужання Путіну?

-  знак для делегації України, що нині домовляється про газ з Росією, аби та, скориставшись ослабленістю Путіна, виторгували кращі умови для України?

-  екзистенційне нагадування, що усі ми смертні?

-  чи банально, більшість українських сайтів так навчилися копіпастити інфу з російських інформагенств, що вже не розрізняють, де іноземний, а де вітчизняний інфопростір?


* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Shift+Enter.

Про автора:
Публіцист, керівник програм нових медіа МГО <<Інтерньюз-Україна>>


Коментарі наших відвідувачів:


+ Додати
 введіть код  

Всі записи:

Головна RSS