Останнє у блогах

Більше

Архів


Пане Янукович хочете захищати журналістів? Почніть з власних підлеглих

Павло Булгак, 20.04.2010 17:03

Особисте бажання Віктора Януковича негайно захистити журналістів від переслідувань та репресій власної ж владної машини можна лише вітати.

Для цього навіть не обов’язково зустрічатися з журналістами віч на віч. Варто просто почати з власних підлеглих. Наприклад з Ганни Герман.

Коли ваш пане Янукович підлеглий вже не хоче відповідати на просте запитання приналежної вашому ж соратнику газети «Сегодня» і нахабно кидає слухавку – це найбільш яскравий приклад ставлення до ЗМІ, «щирого» бажання нової команди захистити як ви кажете «свободу преси».

Коли ваша підлегла Ганна Герман хоче повернути у владу і в Партію регіонів одіозного політика і любителя бити морди журналістам Калашникова – це теж більш ніж промовистий сигнал.

Коли ваше СБУ тисне на канал ТВІ – це теж не свавілля якогось клерка регіонального рівня з яким треба розібратися президенту. Це свавілля вашої найближчої команди, ваша персональна відповідальність за людей призначених вашими же особистими указами президента.

Таке ставлення це першоджерело того, що бити та вихоплювати мікрофони журналістів і вказувати їм, що їхнє місце на смітнику після вашого приходу до влади стає нормою.

Тому треба не «пришвидшити свою розмову з журналістами всієї України» і зустрітися з представниками преси «для відвертої і щирої розмови про життя країни вже післязавтра», себто 22 квітня.

А треба пришвидшити давання доброго прочухана своїм підлеглим за наступ на ту саму опікувану вами свободу слова. Якщо цього не робити то такі розмови з журналістами перетворюватимуться на звичайний "випуск пари" без жодних наслідків для справжніх кривдників свободи преси.


* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Shift+Enter.

Про автора:
Політичний аналітик, член ревізійної комісії Київської незалежної медіа-профспілки.


Коментарі наших відвідувачів:


+ Додати
 введіть код  

Всі записи:

Головна RSS