Останнє у блогах

Більше

Архів


Бандера - герой, а Казбек відповість

Юрій Шеляженко, 08.04.2010 13:53

Панове, маю звістку: на блогах ТК з’явився ще один журналіст на ім’я Юрій (не Свірко), який займається не своєю справою.

"Лівий Берег" випередив, але я все ж розповім.

Коли наші суди ухвалюють чергове "дивне" рішення - завжди починаю міркувати, що  б я написав у апеляційній скарзі, якби був зацікавленою особою.

Випадок зі Степаном Бандерою переповнив чашу терпіння.

Я почав процедуру оскарження рішення Донецького окружного адміністративного суду.

Якщо сьогодні не захистити правосуддя від спокуси приймати політичні рішення, завтра у судах почнеться такий самий безлад, як в представницьких органах.

Може дійти до того, що 1 квітня наступного року севастопольський суд скасує включення Криму до складу Української РСР, а львівський суд оголосить недійсним сталінський Акт злуки.

"Розкол" за ознакою кольору тарганів у голові може бути де завгодно, тільки не в судах. Я відстоюватиму це.

Оскільки всі адвокати зайняті зараз реальними речами (захистом від свавілля рейдерів та "правопохоронців"), гаяти час на доведення очевидних речей у судах може дозволити собі не кожен.

От я за це і взявся.

Тим більше, що успішний досвід є. Нещодавно Печерський районний суд м. Києва відхилив позов комунального підприємства "Київблагоустрій" до редакції газети "Правдошукач", яка насмілилась назвати цю "шаражку" "Київзлоустроєм".

Отже, пропоную вашій увазі:

(1) заяву про апеляційне оскарження рішення по Бандері;

(2) ухвалу про відкриття апеляційного провадження у іншій справі - я позиваюся до Казбека Бектурсунова за те, що він не надав мені письмової відповіді на інформаційний запит про те, що таке "неформальний київський медіа-холдинг" :) На жаль, в Окружному адміністративному суді м. Києва вирішили, що Казбек ніякий не суб’єкт владних повноважень, тому довелося починати апеляцію. Завтра перше засідання!


* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Shift+Enter.

Про автора:
Редактор газети «Правдошукач».


Коментарі наших відвідувачів:


+ Додати
 введіть код  

Всі записи:

Головна RSS