Останнє у блогах

Більше

Архів


Чи з`явиться прапор України на Красній площі?

Олександр Михельсон, 02.04.2010 19:15

Як повідомляє прес-служба Міністерства оборони України, в параді 9 травня в Києві вперше за час Незалежності візьмуть участь російські війська.

Власне, «війська» - то гучно сказано. Серед 2,5 тис. учасників параду росіян буде лише близько 70-ти осіб, і йтимуть вони у зведеному парадному розрахунку з українцями.

В свою чергу, українці (скільки – невідомо), можливо, візьмуть участь в аналогічному параді в Москві.

Новина вже роздратувала багатьох патріотів: деякі колеги написали, що поруч з визволителями Хрещатиком пройдуть і «окупанти».

Особисто автор цих рядків тут незгоден. Насправді, якщо ми говоримо про тих, хто боронився від наці на Східному фронті, то був би сенс влаштувати справді спільний парад – з участю всіх народів колишнього СРСР. Можливо, відповідно до пропорції їхніх представників в червоній (пізніше – радянській) армії.

Хоча, не виключено, в такому разі кримських татар, чеченців та улюблених одним міністром «галичан» довелося б, як «колективних зрадників», провезти у товарних вагонах…

Але менше з тим. Все ж таки росіяни – як народ – доклалися до перемоги над нацизмом не менше за українців. Та й постраждали росіяни від гітлерівців страшно – хай і менше за євреїв чи циган, але майже нарівні з українцями чи білорусами (зрештою, такі речі математикою не вимірюються).

Цікавіше інше. Як, на вашу думку, показуватимуть це на українському телебаченні – і як на російському?

Чи йтиме, скажімо, «зведений розрахунок» у Києві з триколором, а українці в Москві, відповідно – з синьо-жовтим знаменом? Чи тут – так, а там – ні-ні?

І як це коментуватимуть в ефірі? А після нього?

Ось де буде видно справжню єдність у день, що там не кажіть, спільної перемоги.

Цікаво буде прослідкувати.


* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Shift+Enter.

Про автора:
Публіцист.


Коментарі наших відвідувачів:


+ Додати
 введіть код  

Всі записи:

Головна RSS