Останнє у блогах

Більше

Архів


Табачників більшає...

Павло Булгак, 01.04.2010 11:56

Гуманітарний віце-прем’єр Володимир Семиноженко семимильними кроками уподібнюється Дмитру Табачнику і з огляду на його останні заяви та ініціативи ця солодка парочка не зупиниться поки не виконає кимсь поставлену перед ними місію - знищити всі гуманітарні здобутки, напрацьовані після помаранчевої революції.

Чого варті тільки заяви про можливе створення союзної держави з Росією і Білоруссю, або зазіхання на Інститут національної пам’яті.

Остання заява Семиноженка, про те, що уряд не протидіятиме встановленню комуністами пам’ятника Сталіну в Запоріжжі - це вже взагалі пряме знущання з українського народу, мільйонами загиблих під час голодомору, сталінських репресій та інших злочинів комуністичного режиму.

Семиноженка зовсім не турбує, що Апеляційний суд м. Києва визнав керівників більшовицького тоталітарного режиму винними у геноциді в Україні в 1932-33 роках.

Мова йде в першу чергу про Сталіна.

Гуманітарний віце-прем’єр також не звертає уваги на те, що ОБСЄ прирівняла сталінізм до нацизму і закликає до міжнародного засудження тоталітарних режимів.

Нагадаємо, що автори відповідної резолюції зазначають, що в XX столітті європейські країни постраждали від двох потужних тоталітарних режимів, які несли з собою геноцид і злочини проти людства, - нацистського і сталінського.

Мовчання з приводу встановлення пам’ятника Сталіну - знак згоди. Виходить, що уряд Януковича-Азарова та особисто пан Семиноженко повністю схвалюють та підтримують усі дії Сталіна та сталінського режиму, зокрема і в питанні голодомору, винищення української інтелігенції, депортації кримських татар та сотень інших злочинів цього режиму.

Така відверто антиукраїнська позиція та діяльність Семиноженка також вщент руйнує заспокійливі заяви заступника голови адміністрації Януковича Ганни Герман про те, що нібито проукраїнський Семиноженко стримуватиме українофоба Табачника в новому уряді.

Всі ці слова як бачимо виявилися брехнею - оскільки цей тандем почав дуже системно та скоординовано працювати на згортання самоідентичності України.

Цікаво до речі, що думає сама пані Герман з приводу встановлення пам’ятника Сталіну?

Чи поділяє вона тезу Семиноженка, висловлену на прохання прокоментувати ставлення уряду щодо увіковічення Сталіна, про те, що «коли йдуть громадські ініціативи, а Україна різна, ми не будемо давити їх"?

Адже за логікою Семиноженка, якщо завтра неонацисти та фашисти висловлять громадську ініціативу встановити пам’ятник Гітлеру в Бабиному Яру - уряд також не протидіятиме такому бажанню громадян.

Заодно можна встановити пам’ятники усім фігурантам Нюрнберзького процесу та Гаазького трибуналу.

Зрештою, за логікою Семиноженка в Україні знайдеться місце, наприклад, для пам’ятника камбоджійському диктатору Пол Поту, який знищив більше мільйона своїх громадян, або інших диктаторів, чия діяльність була визнана злочином проти людства.

Чому б ні? Уряд же не заперечуватиме коли підуть відповідні громадські ініціативи.


* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Shift+Enter.

Про автора:
Політичний аналітик, член ревізійної комісії Київської незалежної медіа-профспілки.


Коментарі наших відвідувачів:


+ Додати
 введіть код  

Всі записи:

Головна RSS