Останнє у блогах

Більше

Архів


Власкор «Укрінформу» на Кіровоградщині заблудився у Кіровограді

Андрій Лисенко, 25.03.2010 19:25

Власкор «Укрінформу» в Кіровоградській області і голова Кіровоградської обласної спілки журналістів Юрій Сердюченко – людина на Кіровоградщині знана і шанована. Але останнім часом він, мовою Інтернету, «жжот».

Номер один. «КІРОВОГРАД, 22 березня. (Юрій Сердюченко - УКРІНФОРМ). Жахлива дорожньо-транспортна пригода трапилася практично в центрі Кіровограда. Як повідомили кореспонденту УКРІНФОРМу у прес-службі УДАІ в області, водій автомобіля "Мерседес-Бенц" не впорався з керуванням, виїхав за межі дороги, скоївши наїзд на двох пішоходів, які знаходилися на зупинці громадського транспорту». Аварія насправді трапилася на вулиці Московській. Це Лелеківка, практично передмістя Кіровограда.

Номер два. «КІРОВОГРАД, 23 березня. (Юрій Сердюченко - УКРІНФОРМ). У центрі Кіровограда вантажівка, що перевозила близько 36 тонн вантажу, провалила дорожнє покриття». Біля старої автостанції вона провалилася. Який нафіг центр? До нього та вантажівка ще хвилин 15 мала би пхатися, якби не проломила асфальт.

Номер три. «КІРОВОГРАД, 25 березня. (Юрій Сердюченко - УКРІНФОРМ). Спорудження нового автовокзалу для людей з обмеженими фізичними можливостями почали у центрі Кіровограда, передає кореспондент Укрінформу». На Балашівці його будуватимуть, на Балашівці! Звідти до центру півгодини на маршрутці трястися.

У кого будуть які варіанти? Чому «метр» (та практично «кілометр» уже) вітчизняної журналістики, проживши у Кіровограді бозна-скільки років, пише таку муть? Тупо намагається привернути увагу до новин? Гальмують редактори «Укрінформу», додаючи у новини «в центрі»?

Не знаю навіть, що відповісти.


* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Shift+Enter.

Про автора:
Редактор Інтернет-видання «Новини Кіровоградщини» (www. novosti.kr.ua).


Коментарі наших відвідувачів:


+ Додати
 введіть код  

Всі записи:

    Головна RSS