Останнє у блогах

Більше

Останні коментарі

Maxmaw
<a href=http://nvzmk.ru/novosti/novinskiy-z mk-nachal-postavki-metallokonstruktsiy-d lya-raspredelitelnogo-tsentra-lenta-v-le ningradsk/>nvzmk.ru</a>
Коментарів: 18
PINTOS3739
https://vfd-drives.ru/osnovnye-neispravn osti-chastotnyh-preobrazovatelej/
Коментарів: 126
DavidPhf
Pills information sheet. Long-Term Effects. <a href="https://nortriptyline4u.top&q uot;>get nortriptyline</a> in the USA Actual information about pills. Get information now.
Коментарів: 276
mamaligadoc
<b>Looking for a Proscar? No problem with us! Guaranteed Worldwide Shipping Discreet Package Low Prices 24/7/365 Customer Support -------------------------------------- ---------------------------------------- --------- ...
Коментарів: 30235
mamaligadoc
<b>Looking for a Sumycin? No problem with us! Guaranteed Worldwide Shipping Discreet Package Low Prices 24/7/365 Customer Support -------------------------------------- ---------------------------------------- --------- ...
Коментарів: 30235
mamaligadoc
<b>Looking for a Viramune? No problem with us! Guaranteed Worldwide Shipping Discreet Package Low Prices 24/7/365 Customer Support -------------------------------------- ---------------------------------------- --------- ...
Коментарів: 30235
Переводчик новокузнецк
<a href=https://vk.com/perevod_s_angliyskog o>Переводчик новокузнецк</a>
Коментарів: 3322
mamaligadoc
<b>Looking for a Amoxil? No problem with us! Guaranteed Worldwide Shipping Discreet Package Low Prices 24/7/365 Customer Support -------------------------------------- ---------------------------------------- --------- ...
Коментарів: 30235
KiMlde
Drug information sheet. What side effects? In Canada <a href="https://baclofen2021.top" ;>baclofen price</a> Best trends of medication. Read here.
Коментарів: 276
DaDyiv
Pills information leaflet. Long-Term Effects. <a href="https://effexor4u.top"&g t;effexor generic</a> in USA Everything about medicament. Get now.
Коментарів: 276

Архів


Однокласницька кремлядь

Олександр Піддубний, 13.02.2009 16:59

"Одноклассники.ру" "визнали" незалежність Абхазії і Південної Осетії

Власники популярної соціальної мережі "Одноклассники.ру" "визнали" незалежність Абхазії і Південної Осетії. А в користувачів з’явилася можливість вибирати як країну проживання - одну з цих республік.

В інших найбільших соціальних мережах " В контакте " і Мой мир" Mail.Ru такої можливості немає. УНІАН

Таким чином, відбулося те, що мало відбутися - 30 мільйонів користувачів перетворили, зі згоди двох власників, яких пов’язують із ФСБ, на величезну міжнародну групу підтримки «незалежності» Абхазії та Південної Осетії.

Тепер, будь-хто, зареєстрований на Однокласниках.ru чи .ua фактично стає подільником «ЧеКастів» в порушеннях всіх норм міжнародного права і т.д. і т.п.

Декому це по барабану, декому це не пече, я ж просто видалив свій профіль і перейшов на українську соціальну мережу. Кожному своє.

Якщо копнути глибше, то віртуальна кампанія « ЧеКастів» - це тест на лояльність, чи то пак яловість віртуального контингенту. Наскільки він схаває цей плювок окремій державі. Це дозволяє визначити або, принаймні, віртуально окреслити кола: тих, хто «проти», тих кому «все одно», тих, хто «за». Не секрет, що «Однокласники» - досить популярна мережа не лише в Україні. Якщо взяти постсовок, то здебільшого соціальними мережами користується активна молодь. Це, типу, молодий середній клас, який отримав або комп’ютеризоване робоче місце із доступом до «Однокласників», або роботу для зароблення комп’ютера з доступом до «Однокласників». Це досить активний прошарок, якому так не вистачає часу на спілкування наживо, що вони збільшують особисті кіберінформаційні потоки, а отже вони активніші, мобільніші, обізнаніші та переконливі у спілкуванні з рідними та близькими.

Випадок визнання Абхазії та Пд. Осетії на «Однокласниках», дзеркально застосований і до України. Приміром, вони можуть зробити окрему державу «Крим», або «Донбас» - а там можна й глипнути на реакцію - схавають чи витруться. Або можна ще крутіше - видалити окрему країну «Україна», і додати її як область РФ. Відтак - готовий тест на віртуальну самоідентифікацію, що, втім, не дуже відрізняється від реалу.

Було би непогано, щоб, передусім органи державної влади в Україні, заборонили доступ до «Однокласників» на своїх серверах, як це роблять щодо порнухи, чи шпигунських поштових служб.

І щодо розголосу - здається, рік тому наші чільні телеканали гордо тиражували сюжети про переможну ходу соціальних мереж, де йшлося лише про «Однокласники». Сюжети були і в звичайних випусках новин, і в підсумкових тижневиках. Ретрофотографії, помножені на ретрофовану пам’ять, рекламно закликали знайти однокласника. Замануха зробила свою справу і український контингент попався на ЧеКастський контент.

Цікаво, чи спроможуться наші журіки на «розмануху»?

P.S.: «ЧеКасти» старої школи, звісно, і можуть багато чого «накрутити», втім є одне застереження - фінансово-економічна криза. Крємляді мабуть й не повірять, та саме «офісний планктон», який сидів в «Однокласниках», першим вилетів з робіт і затишних комп’ютерів. Нехай спитають про статистику відвідувань «Однокласників» від початку 2009 року.


* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Shift+Enter.

Про автора:
Журналіст.


Коментарі наших відвідувачів:


+ Додати
 введіть код  

Всі записи:

Головна RSS