Останнє у блогах

Більше

Архів


"Дешевий блазень" Табачник

Зоя Казанжи, 17.03.2010 20:19

Кажуть, що Табачника на посаду лобіювали Леонід Кучма та Володимир Путін - така от серйозна фігура наш міністр!

Призначили. Хоча не могли не очікувати, що обурення і, як наслідок, масові протести не примусять себе довго чекати.  Такий «керований конфлікт»  Януковичу вигідний.  Поважних людей задовольнив, як і просили, але ж хто знав, що так воно все може повернутися?!  Ну і Табачник на гачку - щоб не виходив із-під контролю:)

Сам Табачник сьогодні чітко заявив, що у відставку він не збирається, буде працювати.

А «дешевим блазнем» Дмитра Табачника обізвав його однопартієць і колега Борис Колесников.  Пояснивши, що Табачник нічого не вміє, крім як «книжки та картини тирити із небагатих українських музеїв».

Я Колесникову, звичайно, вірю. Він же Табачника краще знає.

Але чому це Дмитро Володимирович нічого не вміє? Він статті, наприклад, пише.

Ось: «Как показала уже Великая Отечественная война, а затем и развитие постсоветской Украины, галичане практически не имеют ничего общего с народом Великой Украины ни в ментальном, ни в конфессиональном, ни в лингвистическом, ни в политическом плане. У нас разные враги и разные союзники. Более того, наши союзники и даже братья - их враги, а их "герои" (Бандера, Шухевич) для нас - убийцы, предатели и пособники гитлеровских палачей» («От  Риббентропа до майдана»,«Известия», http://www.izvestia.ru/politic/article3133320/.

Там взагалі є багато цікавих і, м’яко кажучи, парадоксальних речей як для українського міністра освіти. Чи то пак "дешевого блазня" Табачника , який дуже швидко буде дуже дорого нам коштувати.


* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Shift+Enter.

Про автора:
Медіатренер, власниця й директор креативного бюро «Жаба» (Одеса).


Коментарі наших відвідувачів:


+ Додати
 введіть код  

Всі записи:

Головна RSS