Останнє у блогах

Більше

Архів


Що таке Янукізм?

Павло Булгак, 12.03.2010 13:14

Колись апологет кучмізму і «україножер» як його назвав нещодавно Юрій Ключковьский нинішній міністр освіти Дмитро Табачник дав таке академічно-політологічне визначення кучмізму.

Кучмизм - это политически стабильный режим с элементами авторитаризма, характеризующийся успешным реформированием и высокими темпами роста экономики и социальных гарантий, обеспечивший формирование и поступательное развитие гражданского общества на протяжении десяти лет и превративший Украину из государства де-юре в державу де-факто.

В ті часи дивлячись на об’єктивну реальність навколо себе таке формулювання виглядало просто смішним, неадекватним і відвертим знущанням над людьми.

Власне судячи з того яким антиконституційним шляхом почав рухатися президент Янукович і його команда, а також судячи з кадрового складу його уряду можна цілком прогнозовано дати ось таке визначення янукізму.


Янукізм  це – політично нестабільний режим з елементами авторитаризму, який характеризується повною узурпацією влади, відсутністю реформ, вкрай низькими темпами  росту економіки та звуженням соціальних гарантій, що гальмує поступальний розвиток громадянського суспільства і спрямований на знищення української державності.

А що для вас Янукізм?


* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Shift+Enter.

Про автора:
Політичний аналітик, член ревізійної комісії Київської незалежної медіа-профспілки.


Коментарі наших відвідувачів:


+ Додати
 введіть код  

Всі записи:

Головна RSS