Останнє у блогах

Більше

Архів


Пунктик керування

Каша Сальцова, 24.02.2010 16:13

Короткі  висновки кількох тижнів: Аватар - роздутий 3D екологічний фейк про індіанців, вибори - нудота, a"Сяйву" та "Либіді" - гаплик, "Mad men" - прекрасний серіал, Олімпіада - не цікаво, фактчекер - нова необхідна ЗМІ та спічратерам професія,  DM - мегагрупа, без телевізору жити - легко.  А ще придумала рекламку для виробників взуття: "У вас поганий мер? У нас прекрасні чоботи! Водостійкі, утеплені, з спеціальною антиковзаючою підошвою. Бренд Х - комфортна зима за будь якого мера"

 Про нудоту (навряд чи захочеться повертатись до теми політиків, хіба що на інагурацію перша леді знов прийде у білому взутті і дасть інформаційний привід пулу стилістів):

Вибори не викликали особливих емоцій -  минулого разу була якась така ілюзія, що є суб’єктивне "зло" і "добро" різних відтінків. Ну і якось зовсім некрасиво і нахабно намагались намахати  виборців з результатами. Тоді , відчувши причетність, обурення і  бажання діяти (ці три емоції, ще колись зможуть порятувати націю) народ розпізнав натяк, почав згадувати про свою функцію, чим і скористались обидві сторони. Цього ж разу заздалегідь було відомо, що на етапі нічого непередбаченого статись не може: вибір був - як між мобільними операторами: хто б не обіцяв нуль без плати за з’єднання, все залежить від того, скільки ти розмовляєш. Відкриттям стало хіба що те, що українці, виявляється мають не дуже авантюрну вдачу і вже не можуть повестись просто на красиву картинку. Можливо, запас емоцій "на країну" був з 2005 вичерпаний. Можливо, ті, хто відчув розчарування вирішили проголосувати за тих, над ким сміялись (слизька територія апельсинок-шапок-російських поетів) з міркувань про рівновагу в Всесвіті. Особисто хочеться нарешті переконатись, що всі розуміють - політики, це лише клерки, яким доручили ділити землю, видавати дозволи, регулювати податки. Вони відповідають головою за стабільну видачу пенсій, стан заводів і ціни на бензин, це люди з яких треба питати. А не брати інтерв’ю  про марки костюмів. З’їздив на приватну зустріч в Швейцарію за кошти країни? Розкажи, що країна з цього має. Купив третій автомобіль за 500.000 євро, при зарплатні 100.000 грн і відсутності прибуткового бізнесу? Покажи податкову декларацію. Треба припинити соромитись і заохочувати їх бездіяльністю і спостеріганням.  Припинити робити вигляд, що така поведінка політика  будь якого масштабу в країні третього світу - це норма. Це не норма, це адміністративний злочин.  Треба поцікавитись нормами і схемами контролю і впливу. Почати відкликати неефективних керівників, ініціювати звільнення хабарників.  Єдина проблема, що питати з когось і вимагати відповіді можна тільки тоді, коли сам готовий показати правдиво заповнену декларацію, сплачені рахунки, справжній диплом. А цього пересічний українець не може собі дозволити, бо урядовець - це екстракт з жителів, їх аватар. І ви ним керуєте.  Ви розвертаєтесь через суцільну смугу - він в цей купує запонки за тихо продане село, ви даєте хабар професору - він відмазує однопартійця-вбивцю. Ви підробляєте документи про осівту - він віддає підприємтво ваших батьків друзям. Керуйте ним з розумом, він великий, сильний і синій.   


* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Shift+Enter.

Про автора:
Вокалістка групи «Крихітка».


Коментарі наших відвідувачів:


+ Додати
 введіть код  

Всі записи:

Головна RSS