Останнє у блогах

Більше

Архів


Привіт з «Главреда» (ОНОВЛЕНО)

Олександр Михельсон, 24.02.2010 16:04

По-моєму, це називається «приїхали». Уже не десь, а на «Телекритці» відбувається бурхлива дискусія: Катерина Горчинська пише, що журналісти, виявляється, самі повинні шукати фінансові джерела для власної ж зарплатні (!).

 

Леді та джентльмени, я далеко не експерт у царині мас-медіа, і не теоретик теж. Проте предмет дискусії тут відсутній – ну хоч убийте.

 

Леді та джентльмени! У холдингу «Главред-медіа» має місце трудовий конфлікт. Не більше, і не менше.

 

Якщо хтось не розуміє, що це таке – розтлумачую: співробітники виконували свою роботу, а оплати своєї праці не отримали.

 

Все! Ніякої політики, ніякої ідеології, ніякої філософії. 

  

Чи набув би цей конфлікт нинішніх форм, якби ті ж власники хоча б донесли до колективів реалістичну картину того, що відбувається? Триста відсотків, що ні.

 

Грошей немає, пояснень щодо майбутнього - теж. Все інше – від лукавого, і ніякий «природний відбір» ту ні до чого. Як ні до чого і глибокодумні спекуляції з питання, потрібен чи не потрібен тому чи іншому Коломойському той чи інший медіа-актив. І як саме він (Коломойський) хотів би ним (активом) розпорядитися.

  

Це - питання політичне, і тут кожен зі співробітників робитиме для себе власні висновки. Коли до того дійде. Поки що, однак, ситуація значно простіша.  

 

А якщо комусь хочеться розбудувати цілу псевдо-філософію на грунті банального трудового конфлікту, то пропоную вдатися одразу до глобальних тем. От, наприклад, пішоходи, котрі тисячами гинуть на наших вулицях, самі винні у тому, що не їздять на джипах - а що, навпаки, джипи їздять по них.

  

Чим не тема?

 

P.S. Втім, як на мене, формулювання на кшталт «самі винні» - в деяких ситуаціях навіть не образливе. Бо надто вже смішне.

 

Хоча це - моя особиста думка як блогера ТК, а не як голови страйкому :)

P.P.S. Низку коментарів під цим блогом (у т. ч. й моїх) я вбив як такі, що не мають історичної цінності. З цієї ж причини я знищив один рядок блогу, де зопалу звинуватив наших роботодавців у кримінальному злочині - невиплаті зарплати. По-перше, вони не відмовилися її виплатити, тож твердження про кримінальний злочин виглядає, принаймні, натяжкою. Я серйозно. Ну а по-друге, я їм - не прокурор.

P.P.P.S. Оскільки з боку ТК не логічно друкувати різко критичні тексти про власного власника, даруйте за фонетичну тавтологію, то ця моя колонка буде останньою з даної теми. Я маю на увазі, на ТК :)


* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Shift+Enter.

Про автора:
Публіцист.


Коментарі наших відвідувачів:


+ Додати
 введіть код  

Всі записи:

Головна RSS