Останнє у блогах

Більше

Архів


Donetsk is a capital of Ukraine

Олена Зерняк, 09.02.2010 15:45

Я - в шоці! Мої земляки, кияни, не підтримали на президентських виборах кандидата, який усіма силами, усіма правдами і неправдами намагався забезпечити вільне волевиявлення громадян. Навіть у день голосування цей лицар демократії дбав про чесну процедуру виборів, ініціюючи зміни у виборчому законодавстві! Не те що інші, з дозволу сказати, „патріоти"! І якщо Європі здалося, що президентські вибори в нас відбулися  без каруселей, без чорнил, що зникають, без вкидання зайвих бюлетенів, без тиску на членів виборчих комісій, без агітації в день голосування, без інших порушень виборчого законодавства, значить, так воно і є! Вибори пройшли чесно, прозоро і демократично! Європа - це ж колиска демократії, їй слід вірити.

А кияни, паскудники, не оцінили титанічних зусиль за Україну для людей, які докладав майбутній президент! Проголосували за його конкурентку. Віддали їй свої симпатії і голоси - аж 65,34 %!  По-моєму, це - нечемно.

Я б, на місці Віктора Федоровича, не подарувала киянам такої невдячності і позбавила б їхнє пихате місто статусу столиці!

З відповідним перенесенням столиці країни у Донецьк на наступні 5-10 років.

Це було б справедливо і мудро. Бо чому так: обирають одні, а тішитися з цього мають інші? Чому повинні страждати невинні люди? Я маю на увазі мешканців Донецької області, які віддали лідеру країни 90 з лишком процентів голосів і продемонстрували безпрецедентну громадянську активність. Хіба це справедливо, що саме невдячні кияни мають щастя насолоджуватися життям в одному місті з геноцидом нації і гарантом конституції? Звісно ж, ні!

Я пропоную позбавити киян цього привілею, з відповідним перенесенням усіх інших інституцій державності до столиці славного шахтарського краю. 

Перенести у Донецьк Верховну Раду, Кабмін, Секретаріат Президента, Державне телебачення і Радіо, а також інші всеукраїнські телеканали (звичайно, за ступенем лояльності  власників до новообраної влади). Перевезти туди найкращих працівників шоу-бізу - Таїсію Повалій, Володимира Гришка, Світлану Лободу, Альону Вінницьку та інших героїв сцени. Усіх журналістів, які є палкими прихильниками новоствореної демократичної більшості. Не забути також про київського мера і представників РПЦ. Одним словом, все і всіх, що є ознаками європейської столиці, переправити у Донецьк. Це надасть місту поштовх до нового економічного і соціального розвитку. Сприятиме залученню інвестицій в економіку шахтарського краю і поліпшенню його інфраструктури. Крім того, в цьому я вбачаю ще багато позитивних моментів: Віктору Федоровичу буде набагато простіше і дешевше збирати мітинги своїх прихильників - не доведеться везти їх вагонами і автобусами через всю країну; Донбас-Арена готова до прийняття Євро-2012; мовне питання не буде наріжним каменем для нової влади; а на невеличкі, несуттєві обмовки нового Президента ніхто не звертатиме уваги, розуміючи, що вони притаманні кожній живій людині.

А кияни нехай помучаться, так їм і треба!  Хай відчують нарешті, що таке поліпшення екології, відсутність корків на дорогах і зменшення цін на нерухомість! Хай дізнаються, як воно жити і працювати, коли в місті зменшилася злочинність і п"яні депутати не чавлять своїми джипами людей на переходах! Хай ці пихаті мешканці колишньої столиці роблять, що їм заманеться: проводять карнавали, ходять по кіно і театрах, влаштовують кунсткамеру в колишньому Секретаріаті президента і відкривають Маріїнський палац для екскурсій. Хай оберуть собі мера, в якого нема ні слуху, ні голосу. Одним словом, хай животіють як знають, вдалині від Нових Лідерів і кордонів з Росією.

І, до речі, цю новаторську ідею про зміну столиці можна було б закріпити в Конституції. Ну дивіться, як все було б логічно! Обрали Президентом країни Тігіпка - столиця переїхала в Дніпропетровськ, обрали Яценюка - усі політики пакують речі на Чернівці, проголосували за Ющенко - збудували Нью-Васюки у Сумській області. А ті несвідомі і темні верстви населення, які не хочуть нового і прогресивного лідера для своєї держави, хай живуть у своєму провінційному болоті.

Я - за перенесення столиці в Донецьк! А ви? Може, почнемо збирати підписи для проведення референдуму?


* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Shift+Enter.

Про автора:
Директор редакторського продакшну «Перша редакція».


Коментарі наших відвідувачів:


+ Додати
 введіть код  

Всі записи:

Головна RSS