Останнє у блогах

Більше

Архів


Хауз проти Мелроуза

Каша Сальцова, 10.02.2009 21:40

Чорні музиканти кажуть, що справжній блюз народжується коли дружина пішла, алкоголь скінчився, банджо розстроєне і має місце екзистенційний смуток. Щось схоже мене останнім часом охоплює, коли я вмикаю вітчизняне ТБ. 

Власне, притча - якось на першому курсі інституту, до нас прийшли Люди з Телебачення і сказали, що на зйомки в молодіжну програму потрібні молоді люди, які можуть зв’язати пару слів. Що то була за програма я до сих пір не знаю. Вибрали студентів 15, автор, ясна річ, був серед тих, хто вважав, що йому є що сказати на молодіжному ток-шоу.  Ми всі причепурилися, хто як вмів у 17 років, і схвильований табунець потупав в Телецентр. І не просто тобі в Телецентр, а аж на 1+1! (тут треба було урочисто підійняти палець догори) . Ті самі плюси, через які ти був не один, а плюс один, де Ігор Пелих вів програму «Не всі вдома», де ведучі були гарно вдягнуті і розмовляли гарною українською на розумні теми, де, врешті решт, показували серіал Район Мелроуз! За кілька хвилин з’ясувалось, що програма геть не молодіжна, по студії бігає пан Піховшек, хапаючись за серце, а в кріслах якісь дяді в костюмах. Адміністратор програми тривожно вдивилась в наші ясні обличчя і попросила за будь яких обставин не втручатись у розмову і не задавати питань ведучому та гостям. «Це ж плюси!» -  казала адміністратор, «Не зганбіть програму!». Ми урочисто зайшли в студію, нас там розсадили по зросту і кольору за спинами учасників, які обговорювали якусь нуднючу міжнародну політичну ситуацію. Пан Піховшек поправляв окуляри, обурено здіймав руки, задавав гострі питання і взагалі це було «справжнє ток-шоу». Протягом 32 хвилин автор особисто дуже переживав, що в кадр не потраплять його нові кросівки Puma Rudolf Dassler, а родичам подзвонили всі сусіди та знайомі, щоб поділитись враженнями, про те як гарно і розумно мовчить їх доця на політичному шоу. Рот був закритий і честь програми збрежена. 

Тепер, 10 років потому, коли я натикаюсь на синюшні обличчя серіальних героїв на плюсах та анонс серіалу про циганські будні, то думаю  - тю, а можна було не боятись "зганьбити програму", і щось там таки ляпнути. Не побоялись же люди зіпсувати аж цілий канал. Хоча, кажуть, Мелроуз повертається, але ж я вже вибрала Хауза?


* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Shift+Enter.

Про автора:
Вокалістка групи «Крихітка».


Коментарі наших відвідувачів:


+ Додати
 введіть код  

Всі записи:

Головна RSS