Останнє у блогах

Більше

Останні коментарі

Maxmaw
<a href=http://nvzmk.ru/novosti/novinskiy-z mk-nachal-postavki-metallokonstruktsiy-d lya-raspredelitelnogo-tsentra-lenta-v-le ningradsk/>nvzmk.ru</a>
Коментарів: 18
PINTOS3739
https://vfd-drives.ru/osnovnye-neispravn osti-chastotnyh-preobrazovatelej/
Коментарів: 126
DavidPhf
Pills information sheet. Long-Term Effects. <a href="https://nortriptyline4u.top&q uot;>get nortriptyline</a> in the USA Actual information about pills. Get information now.
Коментарів: 276
mamaligadoc
<b>Looking for a Proscar? No problem with us! Guaranteed Worldwide Shipping Discreet Package Low Prices 24/7/365 Customer Support -------------------------------------- ---------------------------------------- --------- ...
Коментарів: 30235
mamaligadoc
<b>Looking for a Sumycin? No problem with us! Guaranteed Worldwide Shipping Discreet Package Low Prices 24/7/365 Customer Support -------------------------------------- ---------------------------------------- --------- ...
Коментарів: 30235
mamaligadoc
<b>Looking for a Viramune? No problem with us! Guaranteed Worldwide Shipping Discreet Package Low Prices 24/7/365 Customer Support -------------------------------------- ---------------------------------------- --------- ...
Коментарів: 30235
Переводчик новокузнецк
<a href=https://vk.com/perevod_s_angliyskog o>Переводчик новокузнецк</a>
Коментарів: 3322
mamaligadoc
<b>Looking for a Amoxil? No problem with us! Guaranteed Worldwide Shipping Discreet Package Low Prices 24/7/365 Customer Support -------------------------------------- ---------------------------------------- --------- ...
Коментарів: 30235
KiMlde
Drug information sheet. What side effects? In Canada <a href="https://baclofen2021.top" ;>baclofen price</a> Best trends of medication. Read here.
Коментарів: 276
DaDyiv
Pills information leaflet. Long-Term Effects. <a href="https://effexor4u.top"&g t;effexor generic</a> in USA Everything about medicament. Get now.
Коментарів: 276

Архів


Пологові новини.

Зульфія , 10.02.2009 03:00

Інтернет і преса вибухнули важливою новиною - Алла Мазур народила хлопчика. Всім одразустало цікаво, від кого народила Алла Мазур.

А ось Аллі Мазур незрозуміло, чому це всім так цікаво, їй оця така цікавість неприємна навіть - як вона сама говорить в післяпологовому інтерв’ю (про тягар публічності і неадекватність дивуванню з того тягара я вже висловилась постом нижче). Я в захопленні від того, як стійко тримається відома журналістка. Тримає інтригу. Натякає лише, що батько православний і російськомовний. От і думай тепер - хто батько. Всі маленькі дітки щокасті, і наші політики теж, - подивіться самі на їх фото з засідань ВР, або приміром, з оцієї нової моди - усі скакати в білих, і не дуже, трусах в ополонки на Водохреща (навіть з яскраво вираженими семітськими рисами обличчя). Ну а щодо російськомовних, - то їх з біса багато і в ПР, і серед комуністів, тож спробуй тут здогадайся, хто на кого схожий і з якої хто фракції. Версію, що пан Симоненко одночасно прицільно "вистрілив" у двох підкреслено україномовних журналісток я чомусь рішуче відкинула. От не інтригувала би пані Алла - я б і не цікавилась.

Ось дивлюсь я на фото щасливої мами і щасливого дитятка: спочатку мені здавалося, ніби малюк подібний на маленького симпатичного депутата Горбаля, потім уже на якогось іншого блондина... Прізвище забула... Він від Блоку Юлії Тимошенко. Теж із журналістів... Може, у вас є якісь версії?

Ох, ця ж мені Алла Мазур, - не жінка, а готовий тобі медіа-проект "відгадай-хромосому" зі своїми ребусами. Я чомусь схиляюсь до думки, що якби "батько-інкогніто" був не з політиків, не пістрявіли би медії її портретами з дитинчам (бо цей піар дорого коштує, то на заході Анжеліні Джолі мільйон за фото первістка відвалили, у нас же навпаки, - самі опіарювані платять редакціям), тоді би пані Алла народила б тихенько, відсвяткувала би родинно, без національного масштабу. Іінтуїція мені підказує, що я на вірному шляху в своїх здогадках. Буду далі звіряти фото політиків із глянцевими портретами пані Мазур з малюком. В Дусі запитувать не буду, - бо вона точно знає, хто батько. А я люблю, щоб інтрига тривала.

Цікаво, хто ж зважиться винести на обговорення процес зачаття у фотографіях - мікро- і макрорівнева зйомка. І щоби батько - обов’язково іншомовний. Ну, хочаби російсько-, і уже при тому, багатодітний. Такий собі татусь-медіаконвектор. Ану ж-бо, вгадайте.

Не вгадали. Я думаю, - це буде неодмінно Даша Астаф’єва. Труси вона уже скрізь знімала, де більше трьох збиралось (троє і фотокамера). Тож чекаймо на розлогі репортажі щодо процесу, обов’язково з фото за допомогою потужних мікроскопів!

Принагідно вітаючи Аллу Мазур, бажаю многая літа усім породілям, їх малюкам, малюковим батькам незалежно від мовних уподобань та ступеню публічності.

А ось Ані Лорак я не заздрю - в Єгипті я була двічі, і більше не хочу. Мені там не дуже сподобалось. Відпочинок обійшовся втричі дорожче, ніж будь-яким заможним нашим туристам - я переплатила, аби мене розмістили в тому готелі, де співвітчизників і туристів з Мааскви майже немає. За такий ексклюзив треба дуже рясно платить нині, дорогі мої зірки.

Тож з нетерпінням чекаю інтригуючих новин і від пані Кароліни з підкреслено турецькомовним Муратом.


* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Shift+Enter.

Про автора:
популярна блоґер


Коментарі наших відвідувачів:


+ Додати
 введіть код  

Всі записи:

Головна RSS