Останнє у блогах

Більше

Останні коментарі

BrentVible
Can I simply just say what a relief to uncover someone who genuinely understands what they are talking about on the net. You certainly realize how to bring a problem to light and make it important. More ...
Коментарів: 3326
Переводчик новокузнецк
<a href=https://images.google.sh/url?sa=t&a mp;url=https://perevod42.com>Пере водчик новокузнецк</a>
Коментарів: 3326
Tia Douro
<b>Exelon United States (US) </b> Looking for a Exelon? No problem with us! Guaranteed Worldwide Shipping Discreet Package Low Prices 24/7/365 Customer Support ...
Коментарів: 30240
mamaligadoc
<b>Looking for a Vasotec? No problem with us! Guaranteed Worldwide Shipping Discreet Package Low Prices 24/7/365 Customer Support -------------------------------------- ---------------------------------------- --------- ...
Коментарів: 30240
mamaligadoc
<b>Looking for a Advair Diskus? No problem with us! Guaranteed Worldwide Shipping Discreet Package Low Prices 24/7/365 Customer Support -------------------------------------- ---------------------------------------- --------- ...
Коментарів: 30240
mamaligadoc
<b>Looking for a Bactrim? No problem with us! Guaranteed Worldwide Shipping Discreet Package Low Prices 24/7/365 Customer Support -------------------------------------- ---------------------------------------- --------- ...
Коментарів: 30240
mamaligadoc
<b>Looking for a Clozaril? No problem with us! Guaranteed Worldwide Shipping Discreet Package Low Prices 24/7/365 Customer Support -------------------------------------- ---------------------------------------- --------- ...
Коментарів: 30240
GeorgeOthem
Коментарів: 278
TommyStese
<a href="https://kwork.ru/links/101722 8/progon-khrumerom">Заказа ть прогон сайта</a>
Коментарів: 3326
TommyNit
Itís nearly impossible to find well-informed people for this subject, but you seem like you know what youíre talking about! Thanks http://cbs.torzhok.tverlib.ru/dyrvt-dy sqrtyvt-bkhyph-vhqryvt-yzh-bytvy-mrty
Коментарів: 3326

Архів


До інтелектуалів

Костянтин Матвієнко, 03.12.2009 19:32

Здавалося б, що криза, мала б втамувати апетити скоробагатьків й врятувати залишки закладів культури від їхніх зазіхань, ба - ні. Усе так само прагнуть заселити у приміщення останніх у центрі Києва книгарень гламурні бутіки.

Шановні панове інтелектуали!

 

Щиро просимо Вас підтримати нас в боротьбі за збереження майже єдиної книгарні, що залишилась в Центрі Києва. Книгарні з багаторічною історією та традицією.

Найближчим часом на її місці може з’явитися черговий бутік, відкритий нахабними рейдерами, яким абсолютно байдужа національна культура та традиції.

Просимо Вас розмістити лист - звернення до президента України в засобах масової інформації та інформаційних сайтах.

Ми сподіваємось на Вашу підтримку!

Колектив книгарні «Сяйво»

 

 „КНИГАРНЯ „СЯЙВО"

ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ

м. Київ, вул. Червоноармійська, 6 тел.235-61-44

Вельмишановний Пане Президент!

SOS! SOS! SOS!

Звертаємось до Вас за допомогою в збереженні легендарної книгарні «Сяйво», приміщення якої, незважаючи на усі Ваші Укази, Закони, Постанови Верховної Ради в підтримку українського книговидавництва та книгорозповсюждення , було продано в вересні цього року на аукціоні.

Історія книгарні нараховує більш ніж 65 років. Протягом усього свого життя вона являється Храмом українського духу і красного Слова, Парнасом для письменників і духовною Меккою для українських читачів. Нас відвідували такі видатні діячі культури, як М. Рильский, П. Тичина, Остап Вишня, А.П. Загребельний, В. Скляренко, Платон Воронько, Василь Козаченко, В. Яворівський, Д. Павличко, О. Довгий, І. Драч..., художники, актори, політики, журналісти, політологи.

Та на жаль до нашого приміщення у самому серці столиці весь час простягаються загребущі руки нинішніх товстосумів із зачучверілим духом, які жирують нині на ярмарку марнослів’я і марнослав’я з однією метою, - «прихватити» приміщення.

Шість років ми провели у різних судових інстанціях, та все марно. Сьогодні приміщення продано товариству «Абриль-студіо», яке було утворено за 2 місяці до аукціону в особі одного засновника, який є членом команди М. Черновецького, незважаючи на те що наша Книгарня «Сяйво» орендує це приміщення на протязі 48 років.

На Всесвітньому форумі українців у 2006р. Ви казали: «Нація зростає в мові!» А хіба книга не є джерелом мови?

Сучасна книгарня «Сяйво» співпрацює більш ніж з 300 українськими видавництвами, такими як «Мистецтво», «Спалах», «Либідь», «Піраміда», «Нора-Друк», «Кальварія», «Фоліо», «Махаон Україна», «Веселка», «Вища Школа», «Знання», «Знання України», «Смолоскип» «Картографія», «Фактор», «Аба-ба-гала-мага» та інш. Більш ніж 700 українських авторів виставляють та презентують свої твори на поличках нашої книгарні.

9 грудня - всесвітній день боротьби з корупцією. Нажаль саме із-за неї Управлінням з питань Комунального майна, приватизації та підприємництва Шевченківської районної у м. Києві Ради по нашому питанню було порушено всі діючі законодавчі акти України:

1. Постанова Кабінету Міністрів України №1058 від 10.07.1998р.

2. Постанова Верховної Ради України №901- VІ від 16.01.09р. «Про запровадження мораторію на виселення редакцій друкованих засобів масової інформації, закладів культури, у тому числі бібліотек, видавництв, книгарень, підприємств книгорозповсюдження».

3. Стаття 73 Закону України «Про Бюджет на 2009р».

4. Закон України «Про оренду майна державних підприємств та організацій».

5. Закон України «Про інформацію».

6. Указ Президента України «Про деякі заходи з розвитку книговидавничої справи а Україні».

7. Указ Президента України «Про деякі невідкладні заходи щодо підтримки культури і духовності в Україні».

 

Шановний Пане Президент!

Допоможіть!

«Сяйво» - це одна з найстаріших та не багатьох лишившихся книгарень Києва. Фактично, вона по праву рахується осередком національної культури, давно і по праву користується популярністю та повагою не тільки у киян та у жителів всієї України, а і у гостей близького та далекого зарубіжжя.

Більшість киян нас підтримує. Це ті кияни, які практично виросли в стінах нашої книгарні, краща, читаюча, міркуюча частина населення. Це люди, яким небайдужа культурна історія нашої столиці, нашої країни.

Ми, діячі культури та мистецтв України, звертаємось до Вас з надією на розуміння, здоровий глузд, підтримку. Захистить книгарню!

«Кияни перед усім!» - це гасло Шевченківської районної у м. Києві державної адміністрації. Але з якогось такого незрозумілого приводу нас воно не стосується.

У Києві вже немає таких книгарень як: «Мистецтво», «Ноти», «Поезія», «Планета», «Іноземна книга», «Спортивна книга». Можливо, що і не буде книгарні «Сяйво»...

Як довго буде тривати це беззаконня? Дайте нам можливість спокійно працювати, а не витрачати всі сили на виживання намагаючись зберегти все те, що ще у нас залишилось та українську книжку взагалі.

З надією та повагою

колектив книгарні «Сяйво»


* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Shift+Enter.

Про автора:
Експерт корпорації стратегічного консалтингу «Гардарика».


Коментарі наших відвідувачів:


+ Додати
 введіть код  

Всі записи:

Головна RSS