Останнє у блогах

Більше

Архів


Запит про узурпацію в НМПУ

Юрій Шеляженко, 19.11.2009 16:44

Сьогодні я, користуючись правом члена Ревізійної комісії та й просто небайдужого члена профспілки, спрямував запит Голові Комітету Професійної Спілки НМПУ Роману Скрипіну (лінк веде на відскановане зображення).

Пропоную читачам ТК текст цього запиту.

Голові Комітету Всеукраїнської професійної спілки

«Незалежна Медіа-Профспілка України»

СКРИПІНУ Р. А.

Шановний Роман Андрійович!

Відповідно до ст. 6 Закону України «Про об’єднання громадян», ст. 31-35 Закону України «Про інформацію», ст. ст. 4.5 та 5.16 Статуту всеукраїнської професійної спілки «Незалежна медіа-профспілка України» прошу Вас в невідкладному порядку:

1. Надати мені для ознайомлення копії рішення Комітету Професійної спілки «НМПУ» від 11.11.2009 р. стосовно виключення 83 членів профспілки, інформація про яке розміщена на сайті www.profspilka.org.ua та www.telekritika.ua, а також копію протоколу засідання Комітету, на якому це рішення було прийняте, та копію рішення Ради, на підставі якого воно було прийняте;

2. Надати мені для ознайомлення копію рішення Комітету Професійної спілки «НМПУ», яким був введений централізований збір членських внесків замість збору членських внесків у первинних осередках та було запроваджено обов’язкове одноразове внесення членських внесків на рік вперед, а також копію протоколу засідання Комітету, на якому це рішення було прийняте;

3. Роз’яснити, хто несе персональну відповідальність за те, що всупереч ст. 6 Закону України «Про об’єднання громадян» Комітет НМПУ узурпував повноваження З’їзду членів (делегатів) Профспілки, визначені ст. 5.4 Статуту профспілки, а саме: самовільно вирішив одне з основних питань діяльності профспілки – стосовно розподілу членських внесків між організаціями Профспілки.

4. Забезпечити систематичне запрошення всіх членів Ревізійної комісії на засідання всіх керівних органів НМПУ, які Ви організуєте.

З повагою, член Ревізійної комісії професійної спілки НМПУ Шеляженко Юрій Вадимович.


* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Shift+Enter.

Про автора:
Редактор газети «Правдошукач».


Коментарі наших відвідувачів:


+ Додати
 введіть код  

Всі записи:

Головна RSS