Останнє у блогах

Більше

Архів


Вирок українській блоґосфері

Микола Малуха, 13.11.2009 21:57

Нещодавно завершився awards вітчизняної блоґосфери BUBA. Коли я переглянув список переможців, то в мене виникло дуже сумне враження. Я зрозумів одну річ: української блоґсфери не існує.

Нехай я неправий щодо Ragu.li’в (не можу вважати блоґ, контент якого формується виключно шляхом копі-пасту,  достойним нагороди).

Але ж за що далі перше місце у номінації «кращий приватний блоґ» vysoven.livejournal.com? Якими критеріями керувалися члени журі і хто взагалі їх туди обирав? За яким принципом? Вони мабуть гарні фахівці з PR, маркетингу, журналістики, але  точно не з блоґів. Бо не можуть відокремити рідкісні фекалії від справжнього самородку.      

Рік тому я теж вирішив взяти участь у цьому конкурсі. Як і всі учасники почав із заклику своїх друзів, читачів голосувати за мене. Але потім схаменувся: це ж не конкурс з кращої накрутки голосів, а змагання за найменування кращого блоґера (оцінка його контенту, участі у холіворах, організації провокації та срачів тощо). Спочатку припинив просити друзів голосувати за мене, а потім взагалі написав до керівників конкурсу листа із проханням зняти мою кандидатуру.

Цього року вирішив не брати участі у цієї афері. І радий. Так само себе повели деякі інші відомі діячі вітчизняної блоґосфери. Справжній конкурс при визначенні дійсно кращих блогів має керуватися декількома показниками. Крім суб’єктивної думки «експертів» і накручених голосів, варто ще брати до уваги кількісні показники: середня кількість відвідувань на добу; кількість передплатників; середня коментуємість одного поста; дані рейтингів, наприклад, Яндекс (висока позиція – свідчення зацікавленості читачами певним автором) тощо.


Замість підсумку наведу коментар однієї людини в одному блозі:

"Считаю победителя в “персональном блоге” – самым отстойным. Там нечего читать, только какие-то пошлые картинки и дурацкие комменты!!! Если это и есть “уровень украинского” блога – то мне вас жаль.(

А ведь его блог могут читать дети и подростки. Как считаете, отличный пример для подражания???"


* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Shift+Enter.

Про автора:
Кореспондент Релігійно-інформаційної служби України


Коментарі наших відвідувачів:


+ Додати
 введіть код  

Всі записи:

Головна RSS